Реклама
На Черкащині розслідують масове отруєння собак
У Шполі правоохоронці розслідують випадки жорстокого поводження з тваринами після повідомлень про масове отруєння собак у місті.
Про інцидент ще 3 травня повідомила місцева жителька Діана Дрозд. За її словами, жертвами стали як безпритульні, так і домашні тварини. Свідки розповідали, що собаки помирали у тяжких судомах, із піною та кров’ю з рота.
Як повідомила речниця ГУ НП області Зоя Вовк, за фактом події слідчі Звенигородського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами.
У межах досудового розслідування призначено низку експертиз. Слідчі дії тривають.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



