Реклама
У Звенигородці чоловіку після ампутації допомогли отримати документи у лікарні
У Звенигородці працівники міграційної служби допомогли чоловіку з тяжкою травмою оперативно оформити паспорт громадянина України.
Про це повідомили у пресслужбі Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини.
До міграційників звернувся соціальний працівник із проханням терміново оформити документи для пацієнта травматологічного відділення місцевої лікарні. Пацієнт, Віталій Анатолійович, втратив паспорт, а після ампутації нижніх кінцівок потребує протезування. Без документів розпочати необхідні процедури було неможливо.
Працівники міграційної служби відреагували на звернення та виїхали безпосередньо до лікарні. На місці вони провели всі необхідні дії: встановили особу за фотокарткою, оформили документи та отримали зразок підпису.
Завдяки цьому чоловік зможе розпочати процес протезування та отримати необхідну медичну і соціальну допомогу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



