Реклама
В Умані подружжя іноземців оштрафували та змусили залишити Україну
В Умані працівники міграційної служби виявили подружжя громадян Молдови, які порушили міграційне законодавство України.
Про це повідомили у пресслужбі Міграційної служби Кіровоградщини і Черкащини.
Під час перевірки встановили, що іноземці перевищили дозволений термін перебування в країні на 29 днів. Крім того, з’ясувалося, що чоловік раніше порушив правила дорожнього руху, не сплатив штраф, через що стосовно нього вже діє заборона на в’їзд в Україну строком на три роки.
За виявлені порушення обох іноземців притягнули до адміністративної відповідальності. Кожному призначили штраф у розмірі 3400 гривень, а також ухвалили рішення про примусове повернення.
Подружжю надали один день для самостійного виїзду з території України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



