Реклама
Захисника зі Шполи відзначили нагородою Головнокомандувача ЗСУ
Житель Шполи, випускник Шполянського ліцею №5, отримав нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України "За незламність".
Про це повідомили у пресслужбі Шполянської міської ради.
Ця відзнака присуджується військовим за особливу стійкість, силу духу та витримку під час важких випробувань війни, зокрема перебування у полоні.
Навесні 2025 року військовий повернувся з полону. У громаді зазначають, що ця подія стала довгоочікуваною та надзвичайно важливою для рідних, друзів і земляків, які весь цей час вірили в його повернення.
Нагорода стала визнанням його мужності та незламності, які він проявив попри тяжкі обставини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



