16.12.15 10:40

Реклама

Звіт уряду та його наслідки: тиждень у Верховній Раді очима черкаських обранців


Звіт уряду та його наслідки: тиждень у Верховній Раді очима черкаських обранців

 

Журналісти Zmi.ck.ua проаналізували віртуальну та реальну активність нардепів-черкащан.

Своєрідний рейтинг активності народних обранців з Черкащини, складений за підсумками публічних справ політиків.

Робочий тиждень Сергія Рудика розпочався у Верховній Раді. Нардеп поділився враженнями від найгарячіших подій, що сталися у парламенті. Спочатку депутати підтримали законопроект, що реформує державну службу. А під час звіту уряду, Сергій Рудик дуже хотів поставити Арсенію Яценюку питання, яке у народі звучить мало не щодня: «Як прожити на мінімальну зарплату?». А після інциденту з нардепом Олегом Барною, за словами обранця черкащан, в його бік посипалася критика. Сам Сергій Рудик вчинок колеги не засуджує.

Новий тиждень нардеп почав з роботи на окрузі. У Смілі перевірили якість робіт: перекриття дахів й капремонт систем опалення в кількох школах, дитячих садочках і житлових будинках. Роботи ще не завершені, тож до новорічних свят підрядники будуть у тонусі, – пише у соцмережах Сергій Рудик. В одному з дитсадків, нардеп скуштував страви, якими годують дітей та запевнив батьків, що  їжа – відмінна.

А от єврооптимісти, серед яких і Владислав Голуб, поведінку Олега Барни не схвалюють. Більше того, пропонують покарати нардепа, а також тих, хто зчинив бійку у сесійній залі. Що ж до самого прем’єр-міністра України, обранець черкащан, нарікає на ігнорування Арсенія Яценюка на депутатські звернення. Владислав Голуб більше місяця тому написав депутатське звернення до Яценюка щодо забезпечення дровами для опалення блокпостів та місць дислокацій військовослужбовців в зоні АТО. Однак ні через 15 днів, ні через місяць відповіді не надійшло. Прокоментував нардеп і конфлікт голови Одеської ОДА Міхаела Саакашвілі та Прем'єр-міністра Арсенія Яценюком і Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Нардеп перепросив в іноземців, які живуть і працюють в Україні за поведінку владців. До того ж нардеп підтримує проект Постанови Верховної Ради України «Про звільнення Авакова А.Б. з посади Міністра внутрішніх справ України» через його профнепридатність та некомпетентність, а саме: корупція, одіозні призначення та ганебна поведінка. Про роботу уряду та формування бюджету на наступний рік Владислав Голуб говорив у ефірі каналу «112 Україна».

 

 

На початку тижня Олег Петренко протягом кількох днів відстоював свободу двох патріотів у Кіровограді. А вже у Верховній Раді взяв участь у комітетських слуханнях на тему «Формування патріотизму і національної свідомості». Потому, під час прес-конференції, разом з активістами Цивільного корпусу «АЗОВ», нардеп розповів про результати конкурсного відбору на посади керівників районних прокуратур Одещини. Активісти оприлюднили факти порушення комісією умов конкурсу. Учора ж Олег Петренко похвалив черкаську молодь. За його словами, під час четвертої черги часткової мобілізації Черкащина виявилась єдиною в Україні областю, де кількість добровольців перевищила кількість осіб, які ухилялися від призову. Ще один привід для гордості – також на Черкащині: один із найвищих показників призовників, що з'явилися по повістках і виявилися придатними до служби призовників. Та у деяких районах ухилянтів у 10 разів більше, ніж добровольців.

Цього тижня, завдяки Антону Яценку, уманським вчителям повернули надбавку у розмірі 20 % за престижність праці. За даними місцевих ЗМІ, нардеп направив депутатські звернення та зустрічався з керівництвом Уманської районної державної адміністрації, щоб вирішити проблему сільських вчителів.

У Шполянському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги не було холодильника. Аби зберігати вакцини, потрібна справна техніка. На  прохання про допомогу медиків, відгукнувся Геннадій Бобов. За інформацією «Нової Доби», новий сучасний холодильник вже встановлений та працює.

Не відзначилися цього тижня нардепи Володимир Зубик та Валентин Ничипоренко.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#Черкащина #нардепи #Верховна Рада Реклама

Останні новини

26 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:42
На Монастирищині через суд хочуть уберегти місця стародавніх поселень та кургани
15:24
На Черкащині зіткнулися два мотоцикли: четверо підлітків у лікарні
12:16
У багатоповерхівці в Черкасах сталася пожежа: чоловіка з опіками госпіталізували
09:36
Полеглого захисника з Черкащини посмертно відзначили трьома нагрудними знаками
25 липня 2026
18:16
Житель Черкащини намагався виїхати за підробленим документом і запропонував прикордоннику 500 євро
15:09
Понад кілограм канабісу та амфетамін: у Черкасах судитимуть трьох наркоторговців
13:46
У центрі Черкас сталася масова бійка у магазині
11:12
Почув розмову про гроші й напав: на Черкащині чоловік пограбував соцпрацівницю
09:33
Чотири ворожі дрони знешкодили в небі над Черкащиною
24 липня 2026
20:53
"Працювати нема кому": черкащанка змінила професію та стала верстатницею
19:45
На щиті до Канева повертається полеглий захисник
18:22
До кінця доби Черкащину накриють грози, град і шквали
17:20
Школярка з Черкащини у Британії створила музичний твір за мотивами картини Івана Марчука (ВІДЕО)
16:48
На Черкащині ювелірний магазин оштрафували на понад 800 тисяч гривень
16:20
Громадянка росії втратила право оренди 3 гектарів землі на Черкащині
15:47
Ще одна парафія на Черкащині перейшла до ПЦУ
15:10
Черкаські легкоатлети вибороли чотири золоті медалі на Кубку України
14:54
На Черкащині три дні шукали чоловіка: його знайшли знесиленим посеред болота
13:45
Війна забрала двох захисників: у Черкасах попрощалися із військовими
13:25
На Черкащині виявили фуру з критичним перевантаженням
12:51
На Черкащині створили понад 640 інклюзивних робочих місць
12:13
У Черкасах на АЗС водій збив жінку: потерпілу госпіталізували