Реклама
Реклама
28.12.18 13:10

20 найбільш впливових людей Черкас (результати проекту Zmi.ck.ua)


20 найбільш впливових людей Черкас (результати проекту Zmi.ck.ua)

 

Редакція інтернет-видання Zmi.ck.ua оприлюднює результати проекту “20 найбільш впливових людей Черкас” за підсумками 2018 року.

_____________________________________________________________________

1. Олег Самчук – голова правління ПАТ “Черкасиобленерго”

Присутність Олега Самчука на першому місці може здатися несподіванкою, оскільки він не є публічною особою і відносно нещодавно переїхав у Черкаси. Але у складний час Самчук очолив “Черкасиобленерго” та зумів стабілізувати ситуацію на одному із ключових підприємств області.

Страйки колективу припинилися, вся заборгованість із заробітної плати була виплачена. Тому, ймовірно, що його перемога у рейтингу – це вдячність чималого трудового колективу енергетиків за роботу своєму керівнику.

 

 2. Дмитро Кухарчук – політик, учасник АТО

Дмитро Кухарчук нині один із найбільш помітних молодих політиків Черкас. Його дії та висловлювання знаходять серед черкащан як підтримку, так і нерозуміння. Але байдужих до діяльності  Кухарчука серед громадсько-політичного сектору важко знайти.

Зрозуміло, що друга позиція у цьогорічному рейтингу – це своєрідний бонус на майбутнє від його молодих прихильників із Нацкорпусу. Водночас, не варто забувати, що саме Дмитро разом із “чорними чоловічками” “допоміг” депутатам міськради ухвалити бюджет Черкас на 2018 рік в період чергової політичної кризи в місті.

 

3. Олег Петренко  – народний депутат, виборчий округ №194 (Черкаси)

Олег Петренко є тим депутатом, якого сьогодні можна назвати народним. Хоча він ніколи не обіцяв своїм виборцями зробити щось захмарне, як це традиційно відбувається на виборах.

За період свого депутатства політик зумів повернути відносно позитивне ставлення у соціумі до народних обранців саме від Черкас, регулярно працюючи із виборцями на окрузі та “вибиваючи” із державного бюджету фінансування для різних міських проектів.

Раніше наше місто серед політичної шахівниці України традиційно розглядалося як полігон для одіозних  приїжджих “парашутистів” (Нестор Шуфрич, Михайло Поплавський), які діяли за схемою: “перемога-від’їзд-до зустрічі на наступних виборах”.

 

4. Анатолій Бондаренко  – міський голова Черкас

В Україні представниками влади люди традиційно не задоволені, щоб ті для цього не робили. Завжди знайдуться прихильники, але не менше буде і опозиційно налаштованих людей.

Останній рік для Бондаренка у кріслі міського голови був, м’яко кажучи, непростим. Починаючи від ухвалення бюджету, політичних розбірок, сміттєвого колапсу, закінчуючи двома підозрами і cпробами прокуратури відсторонити мера від посади. Всі ці фактори, в тому числі, вплинули на підсумковий результат голосування. Однак рівень підтримки міського голови, згідно із результатами, продовжує залишатися на відносно високому рівні.

 

5. Ольга Касьянова ведуча, власниця Event-агентства

Відома ведуча Ольга Касьянова вже давно є прикладом того, як можна бути успішною, але водночас залишатися позитивною та відкритою для спілкування людиною. Інколи візуально навіть здається, що в Черкасах немає того, з ким би вона не змогла знайти спільну мову.

Позитивне сприйняття життя з боку Касьянової дозволяє їй мати чималу армію підтримки серед черкащан.  Цікаво, що голос ведучої Касьянової лунав на заходах і на хвилях місцевих радіостанцій задовго до публічної появи багатьох нинішніх міських політиків.

 

6. Леся Валяєва – Уповноважена із прав людини ВРУ в Черкаській області

Волонтерка і правозахисниця Леся Валяєва теж має свою чималу армію прихильників. Свого часу Леся пережила важке захворювання і отримала інвалідність. 

Своїм прикладом вона зуміла показати, що важка хвороба – це не привід опускати руки. Сьогодні вона є активною громадською діячкою, відстоює права людини, бореться за створення безбар’єрного простору в Черкасах.

 

7. Віктор Євпак – громадський діяч, політик, IT-бізнесмен

Директор IT – компанії “Еkreative” Віктор Євпак став публічним відносно нещодавно, однак за короткий час зумів стати одним із лідерів активного молодіжного сегменту в Черкасах.

Досягнувши успіху в бізнесі, Євпак почав більше приділяти увагу громадській роботі, а пізніше пішов і в політику, очоливши черкаський “Демальянс”. Нині він проходить навчання за програмою “Школа мерів” і не приховує своїх амбіцій – поборотися за крісло міського голови Черкас у 2020-му році.

 

8. Юрій Тренкін  - депутат Черкаської міської ради, голова бюджетного комітету

Депутат міської ради Юрій Тренкін у черкаській політиці поступово набирає все більшої ваги. Активний депутат від мікрорайону “Митниця” зумів очолити обласний передвиборчий штаб однієї із рейтингових нині політичних сил – ВО “Батьківщина”, у базовому для неї регіоні.

У випадку перемоги Юлії Тимошенко на майбутніх виборах Президента України, ймовірно, що саме кандидатуру Тренкіна будуть розглядати як можливого кандидата на посаду голови Черкаської ОДА.

 

9. Анна Тарапата – тренер із тайбо, тхеквондо

Спортсменка Анна Тарапата переїхала у Черкаси із Донецька у серпні 2014 року через військові дії. Вона є 14-кратною чемпіонкою України з тхеквондо.

За цей час Анна зуміла знайти себе у новому місті та отримати нових друзів і однодумців. Сьогодні спортсменка працює професійним тренером і допомагає жінкам постояти за себе у разі якихось складних життєвих ситуацій, що можуть виникнути.

 

10. Андрій Бородай – приватний підприємець

Бізнесмен Андрій Бородай не є публічною особою. Але у представників політичних та бізнесових кіл Черкас немає жодного сумніву в тому, що Бородай впливає на багато процесів та подій, які безпосередньо відбуваються у місті.

Його можна сміливо назвати “сірим кардиналом”, який має у своєму арсеналі потрібні інструменти та важелі впливу. В окремих випадках авторитет бізнесмена важко оцінити у рамках рейтингу та голосування.

 

11. Володимир Панченко – голова Черкаської Молодіжної Ради

Володимир Панченко є одним із яскравих представників молодіжного громадського сектору, які все частіше починають голосно заявляти про себе. Його діяльність спрямована на активну роботу із молоддю та реалізацію чималої кількості громадських проектів.

Ймовірно, що в майбутньому Панченко долучиться до якоїсь політичної сили, яка орієнтовна на роботу із молодими черкащанами  (наприклад, “Самопоміч”), і спробує свої сили на майбутніх виборах до Черкаської міської ради.

 

12. Михайло Бродський, підприємець, президент БК “Черкаські Мавпи”

Михайло Бродський ніколи не жив у Черкасах, але у цьому місті розташована чимала частина його сімейного бізнесу (декілька виробництв, які сплачують податки у міській бюджет), а також і соціальний проект – баскетбольний клуб “Черкаські Мавпи”, у якому вже не одного черкаського хлопця підготували для професійних виступів за океаном.

Окрім того, Бродський має неформальний вплив на фракцію депутатів “Партії вільних демократів” в Черкаській міській раді.

 

13. Вікторія Феофілова – громадська активістка

Активна черкаська громадськість представлена у цьогорічному рейтингу ще одним яскравим представником.  Тривалий час саме Вікторія Феофілова є головною рушійною силою від громадських активістів, які традиційно мають що сказати представникам влади у разі конфліктних питань.

Головний її меседж – максимальна публічність та відкритість влади під час ухвалення важливих для громади рішень. Наполегливість та рішучість дозволили Феофіловій об’єднати навколо себе чималу кількість однодумців.

 

14. Ярослав Нищик – секретар Черкаської міської ради

Ярослав Нищик став секретарем Черкаської міської ради трохи менше року тому. Тоді напружена ситуація серед депутатського корпусу спричинила невчасне прийняття бюджету і, над містом нависла соціальна напруга, що була пов’язана із відсутністю фінансування на необхідні та важливі напрямки. Фіналом політичної кризи стала зміна секретаря міської ради.

За час роботи Нищика ця посада перестала бути заполітизованою.  Зокрема, посадовець публічно не дозволяє собі виходити за рамки своїх повноважень, які чітко зазначені у регламенті роботи ради.

 

15. Олександр Дяченко – диригент Черкаської обласної філармонії

Для когось присутність Олександра Дяченка у цьому рейтингу “впливових” стала справжньою несподіванкою. Однак не для редакції сайту Zmi.ck.ua. Аналізуючи активність голосуючих за пана Олександра під час двох етапів голосування констатуємо, що у Дяченка достатньо прихильників. 

Швидше за все, це люди творчого середовища міста, у яких немає сумніву щодо авторитету Олександра Дяченка.

 

16. Сергій Овчаренко, прокурор Черкаської області

Останні кілька місяців діяльність прокурора області Сергія Овчаренка набула широкого розголосу. Декілька підозр для міського голови Черкас, підозри та публічні звинувачення ще для декількох відомих черкаських політиків. Це все викликало чималий резонанс у суспільстві, адже до певного часу публічна діяльність Овчаренка була мало помітною.

У соціальній мережі Facebook обласний прокурор також активізувався. До нещодавнього часу “тихий” прокурор подекуди почав відзначатися досить глузливими дописами та коментарями. У політичних опозиційних колах прокурора навіть почати називати “політиком у погонах”.

 

17. Віталій Скляров, голова правління ПАТ “Азот”

Хімічна галузь нині в Україні переживає складні часи. Відповідно це не могло не відобразитися і на виробничих потужностях черкаського “Азоту”.

Однак, попри всі труднощі, підприємство продовжує працювати (хоча в інших містах “Азоти” Дмитра Фірташа давно “відпочивають”), сплачувати податки до міського бюджету і виконувати соціальну функцію. В чому, без сумніву, є заслуга його менеджменту під керівництвом Склярова.

 

18. Владислав Голуб, народний депутат, виборчий округ №197

Округ Владислава Голуба лише частково охоплює Черкаси, однак цей факт ніяк не вплинув на потрапляння нардепа у фінальну 20-ку цьогорічного рейтингу. Можливо, це виборці народного депутата таким чином оцінили роботу його громадської приймальні саме в обласному центрі.

Голуб є одним із найбільш активних депутатів мажоритарників від Черкащини у діючому складі Верховної Ради. Разом із колегами Олегом Петренком та Сергієм Рудиком він став хорошим лобістом області у стінах українського парламенту.

 

19. Валерій Лютий, начальник ГУ НП в Черкаській області

Без зайвих слів. Прочитайте назву посади Лютого і дайте собі відповідь на запитання: “Чи впливовий очільник обласної поліції?”

 

20. Михайло Мушієк, депутат Черкаської обласної ради, займається будівельним бізнесом

Михайло Мушієк – один із найбільш досвідчених депутатів Черкаської обласної ради. Окрім того,  керівник фракції ВО “Батьківщина” – людина емоційна та красномовна. За публічними виступами депутата завжди цікаво спостерігати.

Остання “фішка” політика – це нагадувати про час, коли в Україні має змінитися влада. Мушієк має відношення до будівництва ряду новеньких житлових комплексів у Черкасах.

У матеріалі використані фото із персональних сторінок діячів у Facebook, відкритих джерел в інтернеті, Олександра Рибалки, прес-служби ПАТ "Азот" і ПАТ "Черкасиобленерго".

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

18 травня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:15
У центрі Чигирина невідомий викрав з клумби кущі квітів 
14:17
В'їхав у паркан: у Черкасах в ДТП постраждав водій (ФОТО)
12:45
В Україні набув чинності закон про мобілізацію: що змінилося
11:22
У Черкаській області діятимуть графіки обмеження електроенергії
09:36
Вхід вільний: черкащан запрошують відвідати художній музей 
17 травня 2024
20:00
Цьогорічну виставку старовинних авто у Києві присвятили полеглому черкаському захиснику
19:31
Вічна пам'ять: на Черкащині в останню путь проведуть захисника
18:35
У Черкасах сталася пожежа у металевому гаражі 
17:01
На Черкащині землю водного фонду, вартістю 400 мільйонів, намагалися передати приватному підприємству
16:42
На Уманщині чоловік наловив риби майже на 100 тисяч
16:03
Застряв у мулі: у Золотоноші на річці врятували чоловіка
15:52
У Черкасах на пішохідному переході під колеса авто потрапила жінка
15:29
На Черкащині до природно-заповідного фонду повернули землю вартістю понад 8 мільйонів
14:47
На Черкащині троє утриманців колонії разом із посібницею "на волі" видурювали гроші в інтернеті 
13:39
Невдовзі у деяких черкаських будинках будуть промивати системи опалення 
13:16
На Черкащині громада попрощалися із воїном, який загинув під час бойових дій
12:43
До уваги водіїв: у Черкасах встановили нові дорожні знаки
12:32
На Тальнівщині встановлять меморіальні дошки трьом полеглим захисникам
11:36
У центрі Черкас сталася потрійна ДТП (ФОТО)
11:09
Світла пам'ять: у Черкасах попрощалися із військовим
10:58
У черкаській гімназії зібрали кошти на прожектор для виявлення ворожих безпілотників
10:10
Розпочали підготовку до пляжного сезону: у Черкасах водолази обстежують дно Дніпра (ВІДЕО)