31.08.15 17:29

Реклама

Черкащанин за гратами вже 4 роки чекає справедливого рішення суду (ВІДЕО)


Черкащанин за гратами вже 4 роки чекає справедливого рішення суду (ВІДЕО)
 
Чотири з половиною роки під вартою. У неволі Олександр Єременко чекає на справедливе рішення суду. Його звинуватили в тяжкому злочині на підставі вибитих у нього зізнань.
 
Суд першої інстанції виніс три обвинувальні вироки у справі Єременка. Два з них апеляція скасувала за недостатністю доказів, інформує Рось.
 
Олександр під моральним та фізичним тиском підписав фіктивне зізнання. Цей документ поклали в основу доказів його нібито вини. Більше чотирьох років тому морозної зимової ночі, дорогою з чергової зміни на підприємстві, він виявив в безлюдному місці побитого чоловіка. Намагався допомогти йому. Лікарі не змогли врятувати постраждалого, а Єременка за кілька днів затримали за звинуваченням у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. 
 
Рідні та знайомі не вірять, що Олександр здатен на таке. Він не раз рятував чуже життя. 
Мама Олександра боїться, що сина змусять відповідати за чужий гріх. Після одного з чергових засідань жінка втратила свідомість. 
 
Попри обвинувачення у тяжкому злочині Олександр не втратив віри у справедливість. Каже, якби знову потрібна була його допомога, попри усе не ввагався би. 
Двічі апеляційний суд області скасовував обвинувальні вироки першої інстанції за недостатністю доказів вини Олександра. Останній розгляд призупинили на час розслідування прокуратурою області застосування незаконних методів слідства працівниками міліції до Єременка. 
 
Слідчі місяцями, не провівши жодної слідчої дії затягували розслідування. Двічі провадження закривали. Лише після скарг захисника потерпілого, слідчий суддя, а за ним і процесуальний прокурор скасували постанови про закриття.
 
У свою чергу Придніпровський райсуд задовольнив скаргу адвоката Єременка на бездіяльність слідчого прокуратури і зобов’язав прокуратуру до кінця вересня належно провести розслідування. Результати об’єктивного і фахового розслідування дадуть змогу нарешті апеляційній інстанції винести законне рішення у справі, яка перебуває на контролі уповноваженого ВРУ з прав людини.
Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

26 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:42
На Монастирищині через суд хочуть уберегти місця стародавніх поселень та кургани
15:24
На Черкащині зіткнулися два мотоцикли: четверо підлітків у лікарні
12:16
У багатоповерхівці в Черкасах сталася пожежа: чоловіка з опіками госпіталізували
09:36
Полеглого захисника з Черкащини посмертно відзначили трьома нагрудними знаками
25 липня 2026
18:16
Житель Черкащини намагався виїхати за підробленим документом і запропонував прикордоннику 500 євро
15:09
Понад кілограм канабісу та амфетамін: у Черкасах судитимуть трьох наркоторговців
13:46
У центрі Черкас сталася масова бійка у магазині
11:12
Почув розмову про гроші й напав: на Черкащині чоловік пограбував соцпрацівницю
09:33
Чотири ворожі дрони знешкодили в небі над Черкащиною
24 липня 2026
20:53
"Працювати нема кому": черкащанка змінила професію та стала верстатницею
19:45
На щиті до Канева повертається полеглий захисник
18:22
До кінця доби Черкащину накриють грози, град і шквали
17:20
Школярка з Черкащини у Британії створила музичний твір за мотивами картини Івана Марчука (ВІДЕО)
16:48
На Черкащині ювелірний магазин оштрафували на понад 800 тисяч гривень
16:20
Громадянка росії втратила право оренди 3 гектарів землі на Черкащині
15:47
Ще одна парафія на Черкащині перейшла до ПЦУ
15:10
Черкаські легкоатлети вибороли чотири золоті медалі на Кубку України
14:54
На Черкащині три дні шукали чоловіка: його знайшли знесиленим посеред болота
13:45
Війна забрала двох захисників: у Черкасах попрощалися із військовими
13:25
На Черкащині виявили фуру з критичним перевантаженням
12:51
На Черкащині створили понад 640 інклюзивних робочих місць
12:13
У Черкасах на АЗС водій збив жінку: потерпілу госпіталізували