Черкащина досі в "помаранчевій зоні", але комісія з ТЕБ та НС рекомендує вжити додаткові карантинні обмеження
Реклама
Члени комісії з ТЕБ та НС на сьогоднішньому засідання порекомендували виконавчим комітетам Черкас, Умані, Сміли, Канева, Звенигородській, Черкаській та Уманській районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам сільських та міських територіальних громад області впроваджувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.
А саме:
- заборони проведення масових (культурних, спортивних, розважальних та інших) заходів, приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури, у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах;
- заборони діяльності розважальних закладів (ТРЦ, нічних клубів, дискотек, дитячих ігрових кімнат);
- заборони діяльності закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) після 23-00, окрім тих, які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
- заборони проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщенні не менше 10 м2 на одну особу;
- заборони здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій ніж 50 % від кількості місць для сидіння;
- переведення закладів освіти на дистанційну форму навчання, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.
Черкаський обласний лабораторний центр зобов’язується збільшити кількість тестувань, а також забезпечити постійний моніторинг кількості виявлених нових випадків СОVID-19. Органам місцевого самоврядування, керівникам установ, підприємств, організацій, рекомендувати суб’єктам господарювання, незалежно від форми власності, максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.
Органам місцевого самоврядування забезпечити організацію та участь представників у спільних з Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області перевірках дотримання карантинних вимог на відповідних адміністративних територіях.
Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області та Управлінню патрульної поліції в Черкаській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів громадським транспортом.
Нагадаємо, на засіданні державної комісії з ТЕБ та НС, яка відбулася 7 квітня, вирішили посилити протиепідемічні заходи на території Черкаської області, але залишити її у "помаранчевій" зоні.
Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко розповів, що на сьогодні кількість обстежень методом ПЛР збільшилася на півтори тисячі.
"На минулому тижні вдалося стабілізувати коефіцієнт виявлених випадків інфікування COVID-19, який не перевищував 20%. Але все одно бачимо зростання кількості захворювання. На сьогодні завантаженість ліжок 50 %, по місту ситуація трішки складніша – 68%. Але місто ми компенсуємо за рахунок Черкаського району або Черкаської обласної лікарні", – каже Олександр Скічко.
На сьогодні в області розгорнуто 3100 ліжкомісць. За тиждень в області збільшили їх кількість на 30 ліжок. Додатково у планах розгорнути за необхідності ще 258. Однак є проблеми з персоналом. Тому 258 додаткових ліжок це максимум.
Рівень забезпечення киснем – 94%.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter