16.07.26 09:50

Реклама

До Кубку "Черкаських богатирів" залишилися лічені дні


До Кубку

 

Вже 18 липня Черкаси стануть центром українського пауерліфтингу. У спортивному комплексі «Будівельник» відбудеться Кубок «Черкаських богатирів» з пауерліфтингу та окремих вправ федерації вправ федерації UPC (Ukrainian Powerlifting Committee — Комітет Пауерліфтингу України).

Кубок «Черкаських богатирів» вперше відбудеться у Черкасах і стане масштабною спортивною подією, яка об'єднає найсильніших спортсменів з різних куточків України. На помості атлети змагатимуться у дисциплінах пауерліфтингу та окремих вправ, демонструючи силу, витривалість і спортивний характер.

">

До початку турніру залишається зовсім небагато часу, а реєстрація вже підтвердила високий інтерес до змагань. Станом на сьогодні свою участь підтвердили понад 130 спортсменів, що робить дебютний Кубок «Черкаських богатирів» одним із масштабніших турнірів федерації UPC цього року.

Учасники представлятимуть різні області України та змагатимуться в аматорських і PRO-категоріях, у різних вікових і вагових групах. Особливу інтригу створить боротьба за звання абсолютних переможців, де найсильніші атлети визначатимуться незалежно від вагової категорії за коефіцієнтом Wilks.

На вболівальників чекають видовищні виступи, яскраві спортивні емоції, нові рекорди та боротьба за престижні нагороди й призовий фонд, який буде розіграний серед переможців і призерів абсолютної першості.

Особливістю цьогорічного Кубку стане призовий фонд у розмірі 250 000 гривень, який буде розіграний серед переможців та призерів абсолютної першості. Турнір проводиться за підтримки Почесного президента СК «Черкаські богатирі», віцепрезидента федерації UPC Григорія Петровича Душейка, який багато років послідовно підтримує розвиток пауерліфтингу в Україні та створює можливості для проведення спортивних заходів найвищого рівня.

Саме завдяки його підтримці Кубок «Черкаських богатирів» став одним із найбільш масштабних турнірів федерації UPC, а спортсмени отримали можливість боротися за вагомий призовий фонд і престижні нагороди.

Організаційний комітет повідомляє про завершення підготовки до змагань. Затверджено остаточний регламент турніру, яким визначено порядок проведення змагань, графік виступів, церемонію нагородження та всі організаційні аспекти. Відтепер усе готово до початку одного з найочікуваніших спортивних заходів цього літа.

">

Організатори вже підготували ексклюзивні кубки, медалі та іншу нагородну атрибутику, які отримають переможці та призери турніру. Кожна нагорода символізує силу, наполегливість і спортивний характер, а боротьба за них обіцяє бути безкомпромісною. Для спортсменів, тренерів, суддів і гостей створено всі необхідні умови, аби турнір пройшов на високому організаційному рівні та залишив найкращі враження.

Організаційний комітет щиро запрошує всіх шанувальників спорту стати частиною цього масштабного свята сили.

На глядачів чекають видовищні виступи найсильніших спортсменів України, боротьба за абсолютні нагороди, яскраві емоції та справжня атмосфера великого спортивного свята.

18 липня 2026 року

Спортивний комплекс «Будівельник», м. Черкаси

Вхід для всіх глядачів — БЕЗКОШТОВНИЙ.

Підготовку завершено. Тепер слово за спортсменами. Побачимося 18 липня на Кубку «Черкаських богатирів»!

*реклама

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

10 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:50
Професор черкаського вишу отримуватиме довічну стипендію Кабінету Міністрів України
19:46
Після травневої атаки у Смілі відновили понад 170 віконних конструкцій
18:02
У двох громадах Черкащини виявили відхилення у пробах питної води
17:15
До 33 градусів і майже без дощів: якою буде погода на Черкащині цього тижня
16:33
Вперше на Черкащині одночасно прооперували серце та легеню пацієнта
15:59
Для 24-річного захисника з Черкас відкрили збір на спорядження
15:38
Біля Умані водій "Jaguar" в'їхав у дві вантажівки
14:58
Черкаські рятувальники отримали сонячну електростанцію для безперебійної роботи
13:59
У Черкасах зафіксували забруднення Дніпра через зливову каналізацію
13:45
Черкаси провели в останню путь двох захисників
12:29
На Черкащині чоловік погрожував гранатою біля магазину: у нього вилучили боєприпаси
12:16
У Городищі розслідують трагічну смерть 11-річної дитини
11:57
Педагога з Черкас відзначили Премією Кабінету Міністрів України
10:55
Церкву 1838 року на Черкащині хочуть внести до Держреєстру пам'яток
10:07
На Черкащині зіткнулися два авто та мотоцикл: є постраждалий (ФОТО)
09:29
У Черкасах на кілька днів заборонять пити воду з-під крана: у чому причина
09:09
Нічна атака на Черкащину: сили ППО знищили шість ворожих безпілотників
09 серпня 2026
15:48
Залучено майже 70 людей: рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки пожежі у заповіднику на Черкащині
13:31
На Черкащині водійка на смерть збила велосипедиста
11:03
Негода на Черкащині: синоптики попередили про грози
09:51
На Уманщині чоловік напав на собаку з палицею та намагався наїхати на іншу тварину
08 серпня 2026
17:02
У Черкасах поліція перевірила 12 розважальних закладів і понад 100 людей