Реклама
Мер Черкас у Римі зустрівся з Довбиком
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час відрядження у Римі зустрівся із нападником "Роми" Артемом Довбиком.
"Сьогодні про людину, яка гідно представляє нашу країну і місто Черкаси, з початку повномасштабного вторгнення Артем Довбик постійно підтримує ЗСУ, щирий українець, патріот Черкас , улюбленець футбольних вболівальників. Будучи тут зустрілися з родиною Артема і подякував від громади міста за підтримку, допомогу і людяність", - відзначив Бондаренко на своїй сторінці у Фейсбуці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



