25.01.22 14:05

Разумков презентував свою ГО і анонсував поїздку всіма регіонами УкраїниРазумков презентував свою ГО і анонсував поїздку всіма регіонами України

 

У понеділок, 24 січня 2022 року, у Києві  відбулася презентація громадської організації “Команда Разумкова”.

Дмитро Разумков у своєму виступі розповів про цілі і напрямки діяльності організації.

“Незгода з процесами, що відбуваються сьогодні у державі, у владі, у вищому законодавчому органі, переконала нас, що єдиний правильний шлях - обʼєднатися в команду і будувати майбутнє держави разом. Тепер усе, що треба зробити добре, ми будемо робити самостійно”, – заявив він.

Дмитро Разумков наголосив, що мета команди – стрибок від корумпованої країни третього світу до статусу повноцінної європейської держави, не лише географічно, але й за стандартами життя та безпеки громадян.

Серед цілей команди політик також назвав втілення національних інтересів, повернення в політику поваги до громадянина, прагматичних та розумних підходів.

Найголовніше завдання, за словами Дмитра Разумкова, – це сильна національна економіка.

“Тільки заможна держава може дати своїм дітям сучасну освіту. Тільки така країна може мати якісну медицину.  Тільки така країна в змозі створити, розвивати та забезпечувати потужну армію”, – додав він.

Керівниця ГО “Команда Разумкова” Ольга Туній повідомила, що протягом місяця, відколи Дмитро Разумков анонсував створення своєї команди, надійшло майже 7 тисяч анкет від людей з усіх регіонів України.

Вона подякувала українцям за пропозиції, зауваження і підтримку і запросила долучатися до змін.

“Переконана, завтра нас буде більше, і ми будемо набагато сильнішими. Адже ми відкриті для всіх хто готовий брати на себе відповідальність та конкурувати ідеями. Розв’язувати проблеми, захищати наші спільні інтереси, а не власні”, – зазначила Ольга Туній.  

У заході також взяли участь члени "Команди Разумкова" у регіонах та представники парламентського МФО “Розумна політика”.

Кандидатка юридичних наук, експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Марина Уткіна у своєму виступі наголосила, що Україні потрібна нова модернізована концепція освіти, “яка здатна забезпечити країну достатньою кількістю професіоналів та подолати той дефіцит кадрів, який гальмує розвиток цілих галузей”.

“Така концепція, що відповідає потребам бізнесу та державного управління, яка забезпечить Україні надійне та прибуткове місце у світовій системі поділу праці”, – додала вона.

Кандидат економічних наук, підприємець Артем Христін зауважив, що українським підприємцям необхідна підтримка з боку держави, стимулювання інвестицій.

“Я зараз кажу про чіткі та стабільні правила роботи, стабільне та – бажано – просте оподаткування, яке допоможе, а не знищить. Має бути нульова толерантність до корупції, та реальні гарантії недоторканності власності, що покращить інвестиційний клімат нашої країни”, – сказав Христін.

Він зазначив, що особливої уваги заслуговує насамперед малий та середній бізнес, який є основою українського підприємництва.

Рекордсменка України, перша українка, яка піднялася на Еверест, Ірина Галай присвятила свій виступ питанню екології.

Вона, зокрема, зазначила, що Закарпаття сьогодні потерпає від бездіяльності органів центральної влади та правоохоронців, які не протидіють вирубкам лісів.

“Впевнена, що запропонована мною ідея, створення служби лісових рейнджерів, які б контролювали всі аспекти - допоможуть вирішити одну з основних проблем Карпат”, – сказала Галай.

Ірина Галай також звернула увагу на проблеми забруднення водойм, переробки побутових відходів, потенціал туристично-оздоровчого сектору Закарпаття.

Адвокат з 20-річним досвідом практики у медичному праві, кандидат юридичних наук, доцент, громадський діяч, член Ради Директорів Всесвітньої Асоціації медичного права Радмила Гревцова наголосила, що  трансформація системи охорони здоров’я не повинна обмежуватися реформою фінансування.

Серед завдань реформи медичної системи вона назвала забезпечення прав пацієнтів і медичних працівників, доступність і якість медичної допомоги, покращення якості медичної освіти, професійний розвиток медиків та контроль якості з боку професійного співтовариства, посилення інституційної спроможності охорони здоров’я, побудову системи громадського здоров’я.

Радмила Гревцова також зазначила про потребу в розробці Кодексу законів України про охорону здоров’я.

На заході також виступив Мукачівський міський голова Андрій Балога.

Зокрема, він розповів про призупинення процесу децентралізації та бажання центральної влади контролювати місцеве самоврядування і впливати на його рішення

“Місцевому самоврядуванню потрібні закони, які дають ресурсну базу для реального виконання повноважень. Потрібна команда у Верховній Раді, яка працює з мером в одній упряжці, на результат”, – заявив Андрій Балога.

У своєму завершальному виступі Дмитро Разумков анонсував поїздки всіма регіонами України і написання плану дій.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

25 травня 2022
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
22:30
Табурець розповів, що за вибухи чули в Умані
20:17
Синоптики розповіли, яка погода буде на Черкащині завтра
19:15
У Черкасах судитимуть чоловіка, який протягом квітня крав елітний алкоголь з магазинів
19:03
У Черкасах хлопець впав із мосту (ФОТО)
18:26
За три місяці війни повітряна тривога на Черкащині лунала 245 разів
17:19
На Черкащині рятувальники загасили чотири пожежі (ФОТО, ВІДЕО)
16:22
Ворог продовжує втрачати солдатів та техніку: оновлені дані
15:52
Які безоплатні медичні послуги надаються немовлятам в Україні
15:20
Чи є запаси солі в Черкаській області
14:50
На Черкащині викрили водіїв, які перевозили понад 300 літрів спиртової суміші
14:15
"Артемсіль" зупинила свою діяльність через війну
13:43
Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк тепер служить на передовій
13:04
МОЗ продовжує надавати безоплатні медичні онлайн-консультації
12:47
Частину відділення "Укрпошти" в Черкасах здають в оренду
12:19
У Черкасах виявили 22-річного хлопця з наркотиками (ФОТО)
11:16
Лісівників Черкащини вчили поводитися з вибухонебезпечними предметами
10:54
У Черкаському районі вщент згорів легковий автомобіль (ВІДЕО)
10:22
На Черкащині продовжують допомагати переселенцям
09:52
Черкаські патрульні виявили водія у стані наркотичного сп'яніння
09:27
Душив подушкою та вдарив ножем: у Черкасах примусово лікуватимуть чоловіка, який напав на хлопчика
24 травня 2022
20:16
Завтра в Черкаській області буде тепло та сухо
19:24
В Умані відновила роботу "Софіївка"