31.01.20 17:54

Реклама

"Тримай 5!": Укргазбанк став першим партнером держпрограми "Доступні кредити 5-7-9%"


 

Фонд розвитку підприємництва підписав з Укргазбанком першу угоду щодо державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» для українського бізнесу.

Про це повідомляє Міністерство фінансів.

«Таким чином, державна програма, створена за ініціативи президента Володимира Зеленського, уже має надійного партнера в особі Укргазбанку, який допоможе забезпечити малих підприємців доступними фінансовими ресурсами для розвитку своєї справи»,– йдеться в повідомленні.

«Ми першими долучилися до співпраці з Фондом, а тому вже з 3-го лютого державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» стане доступною для кожного підприємця. Фінансування зможуть отримати як і бізнесмени з досвідом, так і новачки. Це нові робочі місця, це мільярди інвестицій в економіку, це поступове покращення ділового і звичайного життя в цілому», –  зазначив заступник голови правління УкргазбанкуЄвген Мецгер.

Реалізація цієї програми передбачає створення низки інструментів здешевлення та доступності кредитів, а це:

Здешевлення кредитів шляхом компенсації відсоткової ставки до рівня 5, 7 та 9% річних за кредитами у національній валюті (додатково сплачуватиметься комісія банків у 0,5-1%). Відсоток залежить від розміру та типу бізнесу:

- 5% річних – якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;

- 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;

-  9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн;

При цьому, для підприємців, які отримали кредит за програмою під 7% або 9%, ставка знижується на 0,5 в.п. за кожне створене робоче місце (але ставка не може бути нижчою за 5%).

Надання часткових гарантій за кредитами, наданими мікро та малому бізнесу, якщо у них не вистачає застави (оплата за гарантію становить 0,5% від розміру кредиту).

За попередніми оцінками Міністерства фінансів, близько 50 000 позичальників зможуть взяти участь в цій програмі вже у 2020 році, що сприятиме зростанню рівня зайнятості в Україні, розвитку інноваційних та ефективних підприємств, а відтак розширюватиме податкову базу та збільшуватиме доходи до державного бюджету України, що дозволить безперебійно фінансувати Програму.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

11 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
11:37
В Умані створюють мурал із портретом Євгена Коновальця (ФОТО)
10:58
У Канівській громаді 30 захисників-ВПО отримали житлові ваучери по 2 мільйони
10:47
У "Черкасиобленерго" змінився керівник
09:56
Черкащина лідирує за кількістю порушників пожежної безпеки у лісах
09:11
Євпак вирішив скласти мандат депутата Черкаської міської ради
08:15
Новий департамент Черкаської міської ради отримав очільницю
10 серпня 2026
20:50
Професор черкаського вишу отримуватиме довічну стипендію Кабінету Міністрів України
19:46
Після травневої атаки у Смілі відновили понад 170 віконних конструкцій
18:02
У двох громадах Черкащини виявили відхилення у пробах питної води
17:15
До 33 градусів і майже без дощів: якою буде погода на Черкащині цього тижня
16:33
Вперше на Черкащині одночасно прооперували серце та легеню пацієнта
15:59
Для 24-річного захисника з Черкас відкрили збір на спорядження
15:38
Біля Умані водій "Jaguar" в'їхав у дві вантажівки
14:58
Черкаські рятувальники отримали сонячну електростанцію для безперебійної роботи
13:59
У Черкасах зафіксували забруднення Дніпра через зливову каналізацію
13:45
Черкаси провели в останню путь двох захисників
12:29
На Черкащині чоловік погрожував гранатою біля магазину: у нього вилучили боєприпаси
12:16
У Городищі розслідують трагічну смерть 11-річної дитини
11:57
Педагога з Черкас відзначили Премією Кабінету Міністрів України
10:55
Церкву 1838 року на Черкащині хочуть внести до Держреєстру пам'яток
10:07
На Черкащині зіткнулися два авто та мотоцикл: є постраждалий (ФОТО)
09:29
У Черкасах на кілька днів заборонять пити воду з-під крана: у чому причина