Реклама
У Черкасах під час стоянки загорілася "Toyota Camry"
У Черкасах під час стоянки на вулиці Чигиринській, виникла пожежа у моторному відсіку автомобіля «Toyota Camry».
Про це інформує пресслужба ДСНС області.
Пожежу, що охопила моторний відсік оперативно ліквідували рятувальники, запобігши знищенню авто вогнем.
Причиною пожежі стала несправність електричної системи автомобіля. На місці події постраждалих немає.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



