18.06.21 16:17

Реклама

У Черкасах презентували фотовиставку до Дня донора (ФОТО)


У Черкасах презентували фотовиставку до Дня донора (ФОТО)


Сьогодні, 18 червня, в драмтеатрі Черкас відкрили фотовиставку Ігоря Єфімова. Вона присвячена Дню донора. 

Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua. 

На виставці представлені різноманітні портретні світлини донорів. Сам Ігор Єфімов розповідає, що виставка має два блоки. Перший - це донори які здавали кров. І тут важливий саме текст, який написаний під фото. 

"Я хочу, щоб люди дивились не стільки на фото, як читали історію, яка написана під світлиною", - сказав фотограф. 

А другий блок - це більше двохсот портретів людей, які прийшли здати кров чи плазму саме в День донора, який в Україні відзначають 14 червня.

"Деякі портрети схожих людей я об'єднав. Це не просто розмиті фото, а портрети схожих зовнішньо людей. Цим я хотів показати, що ми схожі не тільки внутрішньо, але й зовнішньо. Я хотів зобразити, наскільки важливо для нас разом об'єднуватися. Цей проект показує, що донором бути просто", - зауважив Ігор Єфімов.

Крім того, сьогодні також нагородили активних донорів. А черкащанин Сергій Шмигаль став Почесним донором. На його рахунку близько 45 донацій. 

Заступниця директора зі стратегічного розвитку ТОВ "Biopharma Plasma" Оксана Плотнікова розповіла, що більше року тривала реконструкція центру крові в Черкасах. 

"Нам вдалось узяти в оренду станцію крові. Цілий рік ми проводили реконструкцію. Сьогодні я бачу обличчя щасливих донорів, те, що донація стала на зовсім іншому рівні, для мене це теж велике щастя. Як інвестор я рада, що ми змогли зробить це місто сприятливим для донорів. Я хочу побажати місту активного розвитку, області долучилися до донорства", - сказала вона.

Під час урочистостей також виступив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він привітав усіх з Днем донора. 

"Ваша мужність та жертовність буде оцінена. Компанія "Biopharma Plasma" молода, їй тільки рік, але вона розвивається та живе. І я впевнений, що надалі вона буде тільки нарощувати свої потужності. Донори, які сюди приходять, роблять найцінніше - рятують життя. Донорство - це надзвичайно великий подвиг", - сказав він.

Заступниця голови ЧОДА  Лариса Кошова розповіла, що, стаючи донором, людина бере відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя інших. 

"Як магніт притягує навколо себе надзвичайних людей. Донорство об'єднало багато різних людей. Стати донором - це надзвичайно важливо. Адже ви розумієте, що несете відповідальність не тільки за себе, а й за інших", - сказала вона.

Також подякував донорам і всім, хто популяризує донорство директор "Biopharma Plasma" Черкаси Ярослав Березань.

"Не кожен готовий агітувати своїх працівників, допомагати нам у цьому. Але багато хто підтримує і я вдячний за це. Донорство -  важливе й треба, щоб про це знали більше людей", - зауважив він.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#фотовиставка #День донора #світлини #донорство Реклама

Останні новини

16 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:22
На Черкащині жінка збирала інформацію про систему охорони та захисту місцевої гідроелектростанції
16:07
«ЛНЗ» впевненно перемагає «Чорноморець»
11:52
На Черкащині вночі сили ППО знищили шість БпЛА
11:30
«Пакунок школяра»: як отримати державну допомогу на Черкащині
09:42
На Золотоніщині збили мотоцикліста
15 серпня 2026
15:33
За стан оглядового майданчика на черкаській дамбі ніхто не відповідальний
13:33
У Черкасах ветеранів запрошують долучатися до тренувань зі стрільби з лука просто неба
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки