Реклама
Реклама
12.04.24 09:20
Реклама

У Черкасах та на Уманщині призначили нових очільників підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго"


У Черкасах та на Уманщині призначили нових очільників підрозділів ПАТ

 

Щоб ефективніше та якісніше виконувати найважливіші напрямки роботи Товариства, у підрозділах компанії відбулись кадрові зміни. 

Про це інформує пресслужба Черкасиобленерго.

Зокрема нових керівників отримали колективи Черкаської міської філії, відокремленого структурного підрозділу «Уманські енергетичні мережі» та Христинівської філії ВСП «Уманські енергетичні мережі».

Новопризначених спеціалістів представив колективам в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко.

Так, новим директором Черкаської міської філії став Сергій Ченчик. Попередньо він обіймав посаду директора ВСП «Уманські енергетичні мережі». Має багаторічний успішний досвід в енергетичному секторі, розуміння специфіки законів енергетики, особливостей функціонування виробничих потужностей енергетичної галузі. 

- Ми розуміємо, що наш напрямок роботи – це безперебійне та надійне забезпечення електроенергією споживачів міста Черкаси, зниження понаднормативних втрат електричної енергії та відповідно розвиток і удосконалення комерційних напрямків діяльності філії,- розповів директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Ченчик. 

Відповідні кадрові призначення відбулись і безпосередньо в Уманських енергетичних мережах. Директором ВСП «Уманські енергетичні мережі» став Анатолій Задорожний, а заступником директора з технічних питань ВСП «Уманські енергетичні мережі» призначено Валентина Соболенка.

Як пояснив такі кадрові призначення в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко, це фахові і досвідчені працівники, які зможуть досягнути успіху у роботі відповідних підрозділах. 

- Анатолій Аврамович Задорожний є одним з кращих працівників у енергетичній сфері, має не лише високопрофесійні здібності, а й власний фаховий підхід до роботи. Щодо Валентина Соболенка, то він тривалий час працював в Уманських енергетичних мережах. Це порядна і професійна людина, якій можна довірити відповідальну і важливу роботу. Впевнений, що такі зміни принесуть позитивні результати як для роботи підприємства, так і для енергетичної галузі в цілому, -наголосив під час представлення колективу нових керівників Вадим Яненко. 

Про перші кроки на посадах розповіли і новопризначені керівники. 

Так, Анатолій Задорожний працював у ПАТ «Вінницяобленерго» на посадах заступника директора з питань забезпечення бізнесу та комерційної діяльності, директора структурної одиниці «Шаргородські електричні мережі» («Жмеринські електричні мережі»).

 

- Я маю власне чітке і конкретне бачення шляху, по якому ми будемо рухатися спільно з колективом, аби досягти успіху та вивести нашу компанію на ще вищий рівень функціонування та обслуговування споживачів,-прокоментував директор ВСП «Уманські енергетичні мережі» Анатолій Задорожний.

Валентин Соболенко має понад 20 років досвіду в енергетичній галузі України, працював в «Уманських енергетичних мережах» електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних пристроїв, старшим майстром дільниці першої групи служби підстанцій 35 Кв і вище, начальником сектора з охорони праці, начальником розподільних мереж, головним інженером, директором відокремленого структурного підрозділу «Христинівський район електричних мереж». Також працював в АТ «Харківобленерго» начальником управління виробничо-технічної політики та нагляду за експлуатацією.

- Моє першочергове завдання – це забезпечення надійного та безперебійного розподілу електричної енергії споживачам Уманщини, а також виконання планових завдань, поставлених компанією, та розвиток енергомереж, які відповідатимуть сучасним запитам галузі,-підсумував заступник директора з технічних питань ВСП «Уманські енергетичні мережі» Валентин Соболенко. 

Відповідні кадрові зміни відбулись і у Христинівськой філії ВСП «Уманські енергетичні мережі». На посаду головного інженера переведений Вадим Трохимець. До цього часу він працював директором Черкаської міської філії. Вадим Трохимець має майже 25 років досвіду в енергетичній галузі. Ще у 1999 році він почав свій трудовий шлях з «Уманських енергетичних мереж», працював майстром дільниці ІІ групи абонентської служби, заступником начальника служби випробувань ізоляції від перенапруг, заступником начальника розподільних мереж, головним інженером Маньківського району електричних мереж. Тепер удосконалюватиме роботу Христинівської філії.

Новим очільником комерційної служби Христинівської філії став Ігор Марченко. Ігор Петрович відповідатиме за організацію робіт з реалізації господарської діяльності щодо ефективного і безпечного забезпечення розподілу електричної енергії споживачам відповідно до договорів учасників роздрібного ринку та отримання при цьому прибутку на території Христинівської філії. Ігор Марченко має понад 17 років досвіду в енергетичній галузі. Раніше працював у Христинівському районі електричних мереж на посадах інспектора енергонагляду, інспектора енергозбуту, заступника директора з енергозбуту та комерційної діяльності.

Тож за словами новопризначених керівників, вони готові взяти на себе відповідальність та працювати на користь розвитку та успішності компанії.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

29 травня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:18
На Уманщині відбудовують пошкоджений у перші дні війни ліцей 
19:04
Черкаський стрілець виборов "золото" чемпіонату Європи
18:00
На Канівщині зміниться вартість проїзду у громадському транспорті 
17:16
Дві освітянки з Черкащини стали лауреатами конкурсу "Учитель року-2024"
16:51
На Черкащині планують оздоровити понад 20 тисяч дітей
16:30
Черкасець зняв з картки військового майже 30 тисяч та оформив на нього кредити
15:57
У Черкасах патрульні супроводили до лікарні чоловіка, який відрізав собі пальці
15:19
У росіянки відібрали землю на Черкащині
14:20
Російський прапор та фото патріарха Кіріла: у Черкасах відбулося судове засідання у справі митрополита Феодосія
13:51
У Черкасах біля одного із садочків встановлять дорожній знак
13:28
На Тальнівщині попрощаються із молодим захисником
12:58
На Черкащині листоноша привласнювала кошти пенсіонерів
12:16
Військового з Чигиринщини посмертно нагородили орденом
11:17
У Черкасах чоловік знайшов снаряд часів Другої світової війни
10:56
На одній із черкаських вулиць майже три тижні буде заборонено рух транспорту 
10:33
У Черкасах зацвіло тюльпанове дерево (ФОТО)
09:54
Черкаські військові отримали нагороди від міністра оборони
09:31
Водію, який у Черкаському районі збив на смерть пенсіонера, обрали запобіжний захід 
28 травня 2024
20:01
У Черкасах комунальники приводять до ладу зупинки громадського транспорту
19:02
На Уманщині колишній директор одного із комунальних підприємств завдав збитків понад 110 тисяч
18:03
У черкаському реабілітаційно-оздоровчому центрі реконструююватимуть басейн
17:09
У Черкасах засудили адміністратора каналів та спільнот, який був проросійським агітатором