15.06.24 11:50

У Черкаській міськраді пояснили, чи потрібно звертати увагу на платіжки від "Нової якості" за сміття


Реклама
У Черкаській міськраді пояснили, чи потрібно звертати увагу на платіжки від

 

До Черкаської міської ради звертається багато громадян зі скаргою на те, що ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість «Благоустрій» продовжує направляти мешканцям міста квитанції на оплату послуг з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів. Людей цікавить, чи має право ця компанія надсилати такі платіжки?

 Роз’яснення надав директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко.

 «9 липня 2023 року вступив в дію Закон України «Про управління відходами», яким зокрема визначено, що обов’язок забезпечувати функціонування муніципальної системи управління побутовими відходами, укладення договорів зі споживачами, ведення претензійно-позовної роботи з боржниками, а також інші обов’язки в сфері управління відходами покладено на адміністратора послуги з управління побутовими відходами.

15 серпня 2023 року рішенням Черкаської міської ради №45-14 та у відповідності до вимог вказаного Закону, адміністратором послуги з управління побутовими відходами на території міста Черкаси визначено комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» ЧМР.

Тому з 15 серпня 2023 року єдиним суб’єктом, який має право надсилати платіжні вимоги за надання послуги з управління побутовими відходами (будь-якого виду) на території міста Черкаси, є комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» ЧМР», - підкреслює Сергій Отрешко.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

28 квітня 2025
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:13
У Черкасах через ранкову атаку призупинено подачу гарячої води частині містян
19:00
Мер Черкас повідомив, яка ситуація із газопостачанням у місті
18:42
У Черкасах чоловіка, який був у розшуку, доставили до ТЦК
18:05
У центрі Золотоноші виявили тіло чоловіка з ножовим пораненням
17:17
Тікали через гори: прикордонники із собакою та пострілами зупиняли трьох черкащан, які хотіли потрапити до Румунії
16:56
У Черкасах внаслідок ворожої атаки постраждали шестеро осіб 
16:37
У Черкасах п'яний водій протаранив три автівки (ФОТО)
15:38
Під ворожим прицілом була критична інфраструктура: стало відомо деталі атаки безпілотників на Черкащині
14:35
У Черкасах попрощалися із полеглим захисником
14:10
У ОВА терміново звернулися до жителів Черкаського району
13:56
Після атаки ворожих БпЛА мер Черкас звернувся до містян із терміновим проханням 
13:15
На Уманщині водій збив на смерть пенсіонера 
12:26
Черкаси під атакою: у місті триває загроза ворожих БпЛА та пролунали вибухи
12:13
У Черкасах через заміну пожежного гідранту деякі будинки будуть без води 
11:49
У Золотоноші зіштовхнулися два "ВАЗи": один із водіїв постраждав 
11:06
На Черкащині чоловік незаконно торгував зброєю та боєприпасами
10:53
Убив через ревнощі: у Черкаському районі чоловік вдарив ножем односельця 
10:41
Чоловіку, який підрізав двох людей у Черкасах, обрали запобіжний захід 
09:57
У Черкасах понад два тижні декілька будинків та дитсадок будуть без гарячої води 
09:36
У Черкаській області працює ППО: що відомо
27 квітня 2025
17:38
У Черкасах спіймали водія, у якого вміст алкоголю в крові перевищував норму в 17 разів
15:33
На трасі Київ-Одеса сталася смертельна ДТП