20.09.24 15:08

Реклама

У приміщенні Черкаської міськради можна буде долучитися в армію


У приміщенні Черкаської міськради можна буде долучитися в армію


У приміщенні Черкаської міської ради розпочав роботу перший в місті центр рекрутингу української армії.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

Він створений для того, щоб надати черкасцям можливість долучитися до Сил оборони України з максимальним комфортом та підтримкою.
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом з уповноваженим Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексієм Бежевцем відкрили центр. 

Основне завдання цивільних спеціалістів центру полягає у наданні консультацій, відповіді на всі запитання майбутніх військовослужбовців та допомозі у процесі зарахування до армії. 

«Тут не вручатимуть повісток. Кожен громадянин, який з певних причин мав острах з’явитися до ТЦК та СП за місцем проживання, відтепер може спокійно отримати інформацію про військову службу. Центр рекрутингу дасть можливість нашим майбутнім військовослужбовцям прийти та обрати спеціальність, за якою вони бажають служити”, – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

Однією з ключових особливостей цього центру є повний супровід кожного потенційного рекрута протягом всього процесу. Фахівці установи гарантують анонімність, тож громадяни можуть звертатися за консультацією навіть без документів і отримувати всю необхідну інформацію. Якщо особа визначилася з вибором, рекрутери допоможуть оформити документи та контролюватимуть кожен етап до моменту зарахування в обрану військову частину.

В центрі рекрутингу військовозобов’язані матимуть можливість самостійно обрати рід військ, а також визначитися з місцем та способом проходження служби. Зокрема, через цей центр можна долучитися до підрозділів не тільки Збройних Сил України, а й інших формувань Сил оборони. На сьогодні доступно понад 10 тисяч вакансій, і їх кількість постійно зростає.

Уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець зазначає:
"До мережі центрів по всій Україні вже звернулося понад 17 тисяч людей. Близько 1500 з них вже стали військовослужбовцями або завершують останні етапи оформлення, що свідчить про актуальність та важливість цієї ініціативи".

Для отримання додаткової інформації або консультацій, звертайтеся за телефоном +380630489493 або надсилайте запити на адресу електронної пошти [email protected]

Центр рекрутингу чекає на вас і готовий допомогти зробити важливий вибір на користь служби в українській армії за адресою: 
м. Черкаси 
Черкаська міська рада, вул. Байди Вишневецького, 36

Графік роботи: 
ПН-ЧТ з 8 до 17:15
ПТ з 8 до 16:00
Субота, неділя - вихідний

Анатолій Бондаренко

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

30 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
10:30
На Черкащині зміняться тарифи на електроенергію для непобутових споживачів
10:21
У Канівській громаді ще один військовий отримав житловий ваучер на 2 млн грн
09:53
На Черкащині відзначили працівників кадрових підрозділів поліції
09:15
На Уманщині через падіння уламків ракети загорілися дві будівлі (ФОТО)
07:46
Через нічну атаку на Черкащині є пошкодження
29 липня 2026
20:09
Черкащанка хотіла продати до США давні монети
19:31
Пішов із життя очільник "Аеропорту Черкаси"
18:16
У Черкасах тротуар просів через пошкоджений гризунами каналізаційний колодязь
17:11
Двоє підлітків травмувалися у ДТП в Тальному
16:55
У Корсуні-Шевченківському коледж повідомив про трагічну загибель студентки
16:19
П'яний водій на Черкащині наїхав на мотоцикл: постраждав підліток
15:41
Не повідомили ТЦК про транспорт: Черкащина стала другою за кількістю штрафів бізнесу
15:33
Канівська громада втратила захисника
14:34
У Черкасах юнак поширював наративи рф і отримував за це винагороду
13:42
В Умані не вистачає укриттів і медиків: МЗС закликало хасидів утриматися від паломництва
13:31
У Черкасах зіткнулися два мотоцикли: 17-річного водія госпіталізували
12:48
Загинув під час виконання бойового завдання: у Черкасах прощалися з воїном
12:16
У Черкасах з'явилася перша "зелена" парковка
11:59
Тренування з цуценятами влаштували у Долині троянд у Черкасах
10:46
Черкаські патрульні допомогли доправити травмовану дитину до лікарні
10:21
На Черкащині міграційники зобов'язали поляка залишити Україну
09:58
Черкаської ветерани посіли перші чотири місця на всеукраїнських змаганнях