01.11.23 09:00

За секунду до кінця гри все змінили: "Черкаські Мавпи" феєрично перемогли одеситів

За секунду до кінця гри все змінили:

У стартовому поєдинку баблу у Луцьку «Черкаські Мавпи–Дніпро» здолали «БІПУ-Одесу» з рахунком 75:74.

Попри те, що обидві команди мали по дві перемоги в попередніх баблах, це протистояння вже заздалегідь обіцяло бути захопливим, і воно було саме таким. Переможець визначився в клатчі, і на цей раз вдаліше виявилися Черкаські Мавпи, інформує пресслужба клубу.

Гра розпочалася з напруженої боротьби, де обидві команди демонстрували відмінну гру як у нападі, так і в обороні. Черкаський клуб в ході стартової чверті виявився впевненим в атаках з-за периметра (4 трьохочкових попадання з 9 спроб), їхнє найбільше відставання від суперників становило лише 6 очок. У той час БІПА також продемонструвала ефективну гру, і відставання після першої десяти хвилинки було незначним – рахунок чверті 21:18.

У другій чверті БІПА-Одеса змогли вийти вперед на 7 очок. Вони утримували перевагу протягом всієї чверті, але Мавпи зуміли закрити їхній відрив після "3+1" Андрія Кальніченка і завершили першу половину матчу з рахунком 39:38 на користь «Черкаських Мавп–Дніпро».

Усій грі була властива напружена та конкурентна боротьба, і після першої половини поєдинку, було очевидно, що переможець буде визначений в клатчі. Захоплююча гра тривала до останніх секунд матчу, а вирішальним моментом став результативний кидок під щитом виконаний центровим Мавп Андрієм Агафоновим, який приніс своїй команді цінну перемогу.

Форвард «Черкаських Мавп-Дніпро» Андрій Кальнiченко став найрезультативнішим гравцем матчу, здобувши 22 очки. Дабл-дабл (15 очок і 11 підбирань) оформив Євген Ткаченко у складі «БІПА-Одеси».

Зараз Черкаські Мавпи готуються до наступного матчу, що відбудеться 1 листопада о 12:00 і в якому вони зустрінуться з командою «Запоріжжя».

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат
Луцьк, ОДЮСШ

Черкаські Мавпи — БІПА 75:74 (21:18, 18:20, 11:15, 25:21) / статистика матчу

Черкаські Мавпи: Кальніченко 22 + 6 підбирань, Далкорт 12 + 7 підбирань + 6 передач - 4 втрати, Кузнецов 11 + 5 передач, Новіков 6 + 8 підбирань - 3 втрати, Руслов 2 - 3 втрати — старт, Скіра 10 + 5 підбирань, Агафонов 10 + 6 підбирань, Мітіріч 2.

БІПА: Ткаченко 15 + 11 підбирань, Кемпбелл 14 + 7 підбирань + 9 передач + 3 перехоплення - 4 втрати, Рябчук 9 + 4 перехоплення, Льюіс 5, Баранов 5 — старт, Кадигроб 15 + 6 підбирань, Бугорський 8, Товкач 2, Шашков 1.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter