Реклама
Черкащанка стала переможницею Кубку світу з самбо
Спортсменка поборола конкуренток з Білорусі та Греції.
Про це повідомляє «Чемпіон».
Кубок світу із самбо серед чоловіків та жінок проходив в Мінську з 9 по 12 лютого. У ваговій категорії 80+ черкащанка Анастасія Сапсай здобула перемогу та золоту медаль.
Загалом збірна України здобула п’ять нагород: дві – "золоті" (Анастасія Сапсай та Дмитро Баток ), "срібло" (Бачукі Багішвілі) та дві "бронзові" (Катерина Саблева та Наталія Ільків).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



