02.05.18 09:14

Уперше в історії: "Черкаські Мавпи" стали чемпіонами Суперліги (ВІДЕО)

Уперше в історії:

"Черкаські Мавпи" здолали "Дніпро" в третьому матчі фінального протистояння з рахунком 79:66. Це дозволило команді вперше в своїй історії стати чемпіонами України з баскетболу Суперліги Парі-Матч.

Про це інформує прес-служба баскетбольного клубу.

Підопічні Максима Міхельсона в третій раз у фінальній серії до трьох перемог обіграли "Дніпро".

"Мавпи" почали матч з ривка 9:2, підбадьоривши переповнену арену триочковими Кольченка і Девіса, а також ефектним данком у виконанні американця. Дніпро зусиллями Тимофеєнка швидко скоротив відставання до мінімального, на що Міхельсон відреагував тайм-аутом.

Після "хвилини" господарі паркету продовжили гнути свою лінію, а два точних триочкових від Кобця дозволили Мавпам отримати двозначну перевагу вже у першій чверті. Головною проблемою Дніпра у дебюті стали сім втрат.

"Черкаські Мавпи" відмінно грали в атаці на пік-н-ролах. При цьому господарі продовжували покращувати свої кидкові показники, реалізувавши більше 50% триочкових за стартові 20 хвилин. "Дніпро", навпаки, не міг реалізувати ні легкі кидки з фарби, ні влучити з-за дуги. Як підсумок, +17 для Мавп вже після першої половини матчу, головними героями якої стали Кобець, який закинув 3 з 3 дальніх і Девіс, який відмінно відпрацював на щитах, набравши 12 очок за половину.

Дніпро стабілізував гру після великої перерви, налагодив гру в нападі і скоротив відставання до 10 очок.

Команда Журавльова виграла третю чверть, проте виграла з незначною перевагою - у Мавп залишилися солідні 13 очок переваги перед останнім відрізком гри.

Дніпро продовжував не реалізовувати свої кидки - в тому числі вільні з-за дуги, а Мавпи майже не давали збоїв у захисті і, хоч вже і не з такою легкістю, як в першій половині, але продовжували набирати очки. Фактично крапку в цьому матчі, серії та сезоні поставив вихованець черкаського баскетболу Олександр Кобець, який реалізував триочковий кидок за 1:45 хв до фінальної сирени, а Липовцев добив суперника ще одним влучним дальнім.

Черкаські Мавпи оформили 17-матчеву переможну серію, виграли третій матч фінальної серії і, не зазнавши жодної поразки в плей-оф, вперше в історії стали чемпіонами України.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter