27.02.21 10:20

Відсвяткували повернення глядачів: "Черкаські Мавпи" яскраво здолали "Прометей"

Відсвяткували повернення глядачів:

"Черкаські Мавпи" у видовищному і напруженому матчі здобули перемогу над одним із лідерів чемпіонату "Прометеєм".

Про це інформує пресслужба клубу.

Перша половина матчу пройшла досить рівно. В стартовій чверті лише на один кидок влучнішими були Мавпи – 11 проти 10, також господарі ефективніше діяли під щитами зробивши 9 підбирань, тоді як у суперника – 7. Прометей краще виглядав командо – 5 передач проти 3. Хорошу гру показав новачок господарів Кемерон Янг, який здобув 9 очок. У гостей 8 балів додав в актив Рашад Вон.

В другій чверті тенденція зберіглася. Черкаські Мавпи краще реалізовували своїм моменти (19 проти 17) та грали під щитами (21 підбирання проти 17), а підопічні Віталія Чернія демонстрували більш комбінаційну гру – 9 передач проти 6. Увімкнувся в складі Максима Міхельсона Діон Райт, який обійшов Кемерона Янга за набраними очками – 13.

Після великої перерви Черкаські Мавпи почали домінувати під щитами. На момент завершення третьої чверті в їхньому активі було 32 підбирання, тоді як у суперника на 10 менше. Це дозволяло господарям використовувати кидки другого шансу, завдяки чому вони зберегли перевагу +5. До Кемерона Джонса та Діона Райта також додався Дмитро Скапінцев, який набрав 14 балів. У складі Прометея обійшов Рашада Вона Денис Лукашов – 18 очок проти 17 у партнера.

У заключній частині у вогні перебував Діон Райт. Гравець Черкаських Мавп брав на себе ініціативу у відповідальніші моменти і не підводив. Лише за одну 10-хвилинку він набрав 13 очок, загалом додавши 30 у актив.  Такий внесок допоміг його команді перемогти – 94:90. Це вже третя перемога Мавп поспіль!

Черкаські Мавпи – Прометей  94:90 (27:24, 21:20, 25:24, 21:22)
Черкаські Мавпи: Джонс - 13 очок + 7 підбирань + 6 передач, Ткаченко - 7 очок + 6 підбирань, Попов - 7 очок + 1 підбирань + 4 передач, Скапінцев - 16 очок + 9 підбирань + 3 передач, Янг - 15 очок + 3 підбирань, Райт - 30 очок + 5 підбирань + 1 передач.
Прометей: Вон - 19 очок + 5 підбирань + 3 передач, Лукашов - 20 очок + 2 підбирань + 7 передач, Маєрс - 17 очок + 5 підбирань + 2 передач, Петров - 14 очок + 6 підбирань + 3 передач.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter