16.01.17 09:33

Вперше в Черкасах відбудеться унікальна для всієї країни подія


Реклама
Вперше в Черкасах відбудеться унікальна для всієї країни подія

 

Арт-фестиваль "Гайда"  – захід всеукраїнського масштабу, який відбудеться 28 січня у приміщенні кінопалацу "Салют".

Особливістю зимового фесту є його неповторний формат, який переносить у приміщення, під час снігів і морозів, найбільш поширені фестивальні активності. Нині заходи подібного характеру можна порахувати на пальцях однієї руки – така ж з’явилась й у Черкасах.

Для містян, мандрівників і гостей з усієї країни організатори підготували виступи музичних гуртів, спілкування з лекторами та письменниками, виставку робіт відомих черкаських фотографів, ярмарок їжі та хенд-мейду, фотозону тощо.

Насичену музичну програму формуватимуть молоді українські виконавці: ХАС (Львів),  Zapaska (Кам’янець-Подільський),  Колір (Одеса), Semmar (Київ), Олександр Дубина (Черкаси),  Циферблат (Київ).

Мозковий штурм на літературно-лекційній частині забезпечать культові лектори і письменники: Майкл Щур (Київ), Олександр Ірванець (Рівне), Валентин Чернявський (Черкаси/Київ), Вікторія Феофілова (Черкаси).

Організатори обіцяють цікаві анонси вже найближчим часом. Відслідковуйте новини на спільнотах у соціальних мережах, а також купуйте квитки онлайн чи в касах міста. Гайда відкривати фестивальний сезон в самісінькому серці країни – в місті на Дніпрі!

Посилання:

Квитки онлайн: https://www.concert.ua/eventpage/gaydafest
ВК: https://vk.com/gayda_fest

ФБ: https://www.facebook.com/gayda.fest/?fref=ts

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

19 лютого 2025
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
19:18
На Черкащині 20 лютого діятимуть графіки обмеження потужності 
18:06
У Черкасах патрульний допоміг водієві загасити палаюче авто
17:24
У черкаського ветерана сталося поповнення у родині
17:03
В Умані попрощаються із захисником
16:37
Протягом минулого року черкащани "вкрали" електроенергію на понад 30 мільйонів гривень
16:12
У Каневі під час руху автобуса помер водій
15:33
В одній із черкаських шкіл ремонтують харчоблок
15:08
На Уманщині продовжують ліквідовувати наслідки після збиття ворожого БпЛА
14:50
Черкаська фотографка розігрує сертифікат для підтримки збору ЗМІ.ck.ua
14:23
Керівниця Шевченківського національного заповідника у Каневі пішла з посади
13:58
Дві черкаські студентки отримуватимуть стипендію Президента України
13:42
Відома акторка забрала з черкаського притулку врятованого кота, якого викинули із восьмого поверху (ВІДЕО)
12:37
На Луганщині загинув військовий з Черкас
11:25
На черкаській дамбі сталася потрійна аварія
11:02
На Черкащині медпрацівниця за 7 тисяч доларів обіцяла допомогти оформити інвалідність військовослужбовцю
10:56
На Золотоніщині рибалки наловили більше десятка щук на понад 40 тисяч гривень
10:39
Справу щодо жителя Уманщини, який на замовлення спецслужб рф підпалював авто військових, передали до суду
09:58
У Черкасах деякі будинки та садочок залишилися без гарячої води та опалення 
09:30
На Звенигородщині через необережне куріння загинуло троє людей 
08:31
На Черкащині знищили 7 ворожих БпЛА: є пошкодження 
18 лютого 2025
20:07
У Черкасах до десятої річниці загибелі Сергія Амброса відбулися спортивні змагання з боксу 
19:30
На Черкащині для промисловості та бізнесу діятимуть графіки обмеження потужності