Для черкаського аеропорту виділять 100 мільйонів
Реклама
Для відновлення Черкаського аеропорту із державного бюджету виділять 100 мільйонів гривень.
Таким є результа прийняної Кабміном вчора Постанови.
Про це на своїй сторінці у Facebook розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Черкаської ОДА Роман Карманнік.
На що вистачить цієї суми, в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр пояснив начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури Юрій Панченко.
“Щодо перспектив нашого аеропорту. Прийнято Постанову КМУ від 24 лютого 2016 року „Про затвердження Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року“. Відповідно до Постанови на проектування та реконструкцію аеродромного комплексу КП „Аеропорт Черкаси“ у 2016 році планується залучити 90,5 млн грн, та на реконструкцію термінального комплексу 10 млн грн”, — повідомив Роман Карманнік.
Натомість він відмовився від більш детального коментаря, зауваживши, що не може бути експертом у цьому питанні. На що може вистачити коштів, які ще тільки планують виділити, пояснив начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури Юрій Панченко.
“По-перше, треба відзначити, що цією ж постановою Кабмін забрав КП “Аеропорт „Черкаси“ з обласної комунальної власності й передав разом з земельною ділянкою в підпорядкування Міністерству інфраструктури України. Це означає, що тепер підприємством буде опукуватись це міністерство. Але черкащани отримають свій зиск: якщо аеропорт нарешті запрацює, з’являться нові робочі місця, будуть додаткові надходження до бюджету тощо”, — сказав Юрій Панченко.
Він підкреслив, що долею аеропорту дуже переймався сам і мав велику підтримку з боку голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка. Метою було запустити підприємство у поточному році. Шанси також були. На думку Юрія Панченка, черкаський аеропорт має вигідне розташування, ним можуть користуватися жителі сусідніх Полтавської та Кіровоградської областей, він може пропонувати послуги лоукостів та відстою приватним літакам, приймати транспортні літаки і багато чого іншого.
“Будівля самого аеропорту цілком пристойна, потрібно лише добре відремонтувати злітну смугу, встановити світлосигнал, плюс ще деякі більш дрібні роботи — і аеропорт міг би працювати, навіть складати де в чому конкуренцію Борисполю”, — впевнений Юрій Панченко.
Він вважає, що запланованої суми у 100 млн грн цілком має вистачити на ці цілі, і аеропорт нарешті відновить свою роботу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter