Штрафи і порушники: зміни у Черкасах за місяць роботи "копів"
Реклама
Для черкаських патрульних успіх – це довіра містян.
У Черкасах під час прес-конференції підбили підсумки роботи патрульної поліції, яку створили місяць тому. Zmi.ck.ua виокремлює головні факти.
1. Єдиним правильним і важливим виміром ефективності роботи начальник Управління патрульної поліції у місті Черкаси Вадим Лісничук вважає довіру людей. Хороший результат – коли черкащани почуватимуться у безпеці.
«Говорити про результат патрульної поліції важко. Ми женемося не за кількісними показниками, а важлива довіра населення до роботи патрульних. Є деякий кредит довіри. Про результати ми будемо говорити через півроку, коли побачимо ситуацію на вулиці», – повідомив Вадим Лісничук.
2. За весь період роботи на гарячу лінію 102 надійшло більше 3 700 звернень громадян. Це на 30-40% більше, ніж минулоріч.
3. Патрульні прибувають на місце події у середньому за 7 хв. 17 сек.
«Ми намагаємося цей час зменшити. Насправді фізичний час – до 6 хвилин», - зазначив начальник Управління патрульної поліції у місті Черкаси.
4. Середній час обслуговування виклику – 44 хв. 55 сек.
«Працюємо над зменшенням і цього часу. Наша мета – прийшли, встановили причину, усунули проблему і знову на маршрут», – повідомив Вадим Лісничук.
5. За березень до чергової частини надійшло 3 413 звернень, які потому передавались патрульним як завдання. Ще 859 звернень патрульні отримали безпосередньо від громадян на вулиці або ж патрульний сам побачив проблему.
6. Найчастіше патрульні виїжджають на наступній події: звернення інформаційного характеру, оформлення порушення ПДР, конфлікт, крадіжка та допомога іншому екіпажу.
7. За місяць серед найбільш небезпечних випадків сталося: ДТП без постраждалих – 108, грабежів – 18, 10 ДТП з потерпілими, 7 випадків розбою та 4 випадки заволодіння автотранспортом.
8. На події з ознаками кримінального злочину патрульні 503 рази викликали слідчо-оперативну групу. Також СОГ викликають, коли стається ДТП з постраждалими.
«Велика подяка Головному управлінню, яке створило додаткові групи. У нас практично затримок не було. В інших містах СОГ можуть чекати і півгодини, і годину», – розповів Вадим Лісничук.
9. За березень 2016 року було зареєстровано 715 кримінальних правопорушень. Це найбільший показник у порівнянні з минулими роками. Але патрульні пояснюють це тим, що кожний випадок заносять до бази.
«Все кваліфікується і записується. Реєструємо кожен випадок. Але 20 % викликів не підтвердилися», – повідомив начальник Управління патрульної поліції у місті Черкаси.
10. По адміністративних правопорушеннях черкаські патрульні склали понад тисячу постанов та протоколів. 874 особи – оштрафовані. Загальна сума штрафів сягає більше 274 тисяч грн. Більша половина суми вже сплачена. Патрульні додають, жодна постанова не була скасована у суді. Не було і заяв щодо скасування.
11. Прокоментував Вадим Лісничук і випадки із затриманням відомих черкащан.
«Є випадки, коли громадяни і самі правопорушники акцентують увагу на собі й ситуації. Розділяти на посадовець чи не посадовець не потрібно. Все дуже просто: є правопорушник і не правопорушник. Чим він займається немає різниці. Були випадки і з депутатами, громадськими діячами і бізнесменами місцевого рівня, але ми не акцентуємо на цьому увагу», – наголосив головний патрульний Черкас.
12. За словами Вадима Лісничука, лякає статистика складених адміністративних матеріалів за керування транспортом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. За місяць виявлено 54 нетверезих водіїв у межах Черкас.
«Без причини автомобілі ми не зупиняємо. За ст. 130 КУпАП ми бачимо вже 54 випадки. За аналогічний період у 2014 році було виявлено 23 водія у нетверезому стані, у 2015 – 16», – зазначають патрульні поліцейські.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter