Екс-нардеп: "Радикальна партія" на Черкащині готується показати результат не гірше, ніж у 2015 році"
Реклама
“Радикальна партія Олега Ляшка” активно готується до місцевих виборів і налаштована продемонструвати хороші результати за їх підсумком.
Про це та більше у інтерв’ю Zmi.ck.ua розповів колишній народний депутат Дмитри Лінько, який завітав до Черкас із робочим візитом.
- Ви нещодавно стали заступником керівника “Радикальної партії Олега Ляшка”. Я так розумію, що ви будете займатися напрямом Черкаської області. Розкажіть детальніше.
- Кілька тижнів тому в нас відбувся з’їзд. Ми збираємось зараз і трохи реорганізовуємо, чистимо ряди перед місцевими виборами. Збираємося дати бій цій владі на наступних місцевих виборах. Саме тому я зараз буду займатися посилено розбудовою та посиленням нашої черкаської команди. В нас є весь потенціал зайти в усі місцеві ради. У нас хороша підтримка й ми дякуємо черкащанам за неї. Головне сьогодні – це сформувати команду професіоналів, компетентних людей. У нас у 2015 році по всій Україні пройшло 2120 депутатів майже в усі місцеві ради. Ми сподіваємося на кращі результати ще в цьому році. У нас для цього є оптимістичні прогнози. По-перше, тому що змінилася політична карта в Україні. Почалося прозріння після тих помилок 2019 року.
Тому сьогодні велика відповідальність перед місцевими командами, щоб не було того хаосу й безладу, який є в центральній владі. А для цього на місця повинні прийти люди, які розуміються, на яких покладено великі обов’язки, що сьогодні в час карантину через коронавірус на місцеві бюджету величезне навантаження, а ще ж освіта, медицина та багато інших питань, які потрібно буде вирішувати.
- Охарактеризуйте, будь ласка, ситуацію в команді “Радикальної партії” на Черкащині, бо після минулорічних виборів настала тиша. Тобто на сьогодні на політичній карті не зрозуміло, хто загалом представляє Радикальну партію на Черкащині.
- Ми почнемо з 2015 року. Тоді в обласну та міську раду від нас пройшла велика кількість депутатів. Але багато вирішив йти далі своїм шляхом. Хтось не витримав важких часів перебування в опозиції, тому що в опозиції завжди важче перебувати, і хтось вирішив, що краще шукати теплішого місця біля влади. Але це нормальний процес, від якого загартовується команда. Більшість керівників районних організацій залишилися в партії. Вони як раз будуть формувати представництво в обласну раду й об’єднанні громади. Тому що сьогодні ОТГ матимуть величезне значення. У нас є керівник обласної організації – це Іван Полудень.
Але безумовно ми будемо підсилювати, шукати людей, які могли б здобути підтримку та авторитет на місцях. І так само будемо боротися за представництво в Черкаській міській раді. Ми ще думаємо про те, чи будемо когось виставляти на кандидати в міського голову. Але тут принципово більше мати представництво в радах. Щоб не дати комусь монополізувати, так як це було у ВР, коли вперше прийшли до влади й не розуміють і відповідно не можуть сформувати якихось рішень. На місцях такого не повинно бути. У першу чергу будемо ставити на професійність та компетентність людей, які розбираються.
- Ви згадали про результат місцевих виборів 2015 року. Тоді радикальну команду на Черкащині успішно очолював Сергій Тищенко, потім його дороги та партії розійшлися. Чи не розглядається варіант з його поверненням?
- Із Сергієм знайомив давно. Неодноразово відвідував ті спортивні змагання, які він підтримує, як керівник Федерації боксу в області. Людина авторитетна. Так сталося, що розійшлися шляхи з “Радикальною партією”. Але можна сказати, що він не осоромив своєю присутністю міську раду й тим, що пройшов туди від нашої команди. У цьому тільки позитив. А те, що розходяться шляхи, це нормальний процес. Тому я бажаю йому успіху. Наскільки я знаю, в нього не було бажання повертатися в партію, тому навряд чи він буде очолювати організацію. І думаю, що в майбутньому в міській раді зможемо знайти спільну мову.
- Черкаси останнім часом на чолі із міським головою Бондаренком “зчинили опір” рішенням центральної влади щодо карантину під час епідемії коронавіруса. Загалом нашуміла історія. Як ви загалом для себе побачили цю ситуацію?
- Попри будь-які політичні розбіжності, я можу сказати, що підтримував таку опозиційність міського голови до тієї незрозумілої, нелогічної і несправедливої політики, яку проводила центральна влада. Тому що карантин показав абсолютну некомпетентність в першу чергу президента. І нагадаю з чого почалось оце обурення на місцях тим карантином, який фактично вбивав підприємства.
Обурення викликало те, що для одних був карантин, який призведе до банкротства, звільнення з роботи й так далі, а для інших, як у випадку зі “Слугами народу”, в Києві працює їхній ресторан, а президент із головним лікарем п’ють в кафе у Хмельницькому каву й сміються, що їх оштрафували. Безумовно, для них 17 тисяч – це копійки й вони можуть посміятися, а для когось це величезні гроші, які фактично вони втрачають. Тисячі людей оштрафовані, сотні тисяч утратили роботу. А влада сміється.
І тому це викликало таке обурення на місцевому рівні. І люди, які безпосередньо працюють з підприємствами, зрозуміли. І це не тільки в Черкасах. Просто у вас це питання піднялось першими. А так я думаю, що підтримали б в інших обласних центрах.
- Скажіть, будь ласка, ще цікавить доля колишнього народного депутата пана Вовка. Він раніше теж був куратором Черкаської області від Радикальної партії. А потім його під час минулорічної кампанії виконком партії несподівано виключив із передвиборчого списку під час скандалу. Він досі залишається в партії?
- Скажучи чесно, я не зустрічався з ним уже десь рік. Наскільки я знаю, він не займається якоюсь публічною діяльністю. Можливо, займається своїми якимись особистими справами. Зараз він не є в “Радикальній партії Ляшка”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter