23.02.18 11:20

Реклама

Бажані вихідні. Події у Черкасах, які не можна пропустити


Бажані вихідні. Події у Черкасах, які не можна пропустити

 

На цих вихідних на черкащан чекає ралі на серійних автомобілях “Topline24 Rally”, "Арт Простір", майстер-клас "Амулет-оберіг, за первісними технологіями", інтерактивна екскурсія з музикою "Вулицями старих Черкас", а також вистави та майстер-класи.

23 лютого

Сьогодні, у п'ятницю, о 18.30 в Черкаському міському Палаці молоді відбудеться "Арт Простір".

У ньому візьмуть участь вiзьмуть участь такi виконавцi: Дубина Марина, Вадим Вiтер, Клименко Сергiй, Ветушка Анна, Ветушка Олександр, Шелест Микола, Величко Валентина, Кириченко Валерiй, Айгiстова Марiя, Однороманенко Полiна

"Також, як завжди двері Палацу молоді завжди відчинені для любих глядачів. Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва до нас на Арт Простір!", - звертаються до черкащан організатори.

24 лютого

У суботу черакщан запрошують власноруч виготовити амулет-оберіг із фрагментів стародавніх посудин з використанням технологій, якими користувалися наші предки, починаючи ще від епохи неоліту. Майстер-клас "Амулет-оберіг, за первісними технологіями" проводитимуть із 13.00 до 14.00.

Глиняні гості із далекого минулого – посудини, амулети, пряслиця, дитячі іграшки – ще й досі їх міць несе у собі тепло вогню та магічне добро і дбайливість рук майстра чи майстрині, а подекуди – відбитки пальців наших далеких і близьких родичів. 

"Використовуючи стародавні технології, ми з вами виготовимо власноруч підвіски-обереги, які кожен зможе залишити собі на пам’ять як сувенір.
На завершення – археологічні ігри, невеличкі подарунки та фотозона", - розповідають організатори.

Попередній запис за тел.: (097) 098 36 76 та 36-12-35.
Вартість - 30 грн, діти - 20 грн.

 

24-25 лютого

Упродовж вихідних у Черкасах пройде ралі на серійних автомобілях “Topline24 Rally”. Це перший етап Трофея автомобільної федерації України з ралі на серійних авто. У Черкасах упродовж року пройде чотири етапи ралі і всі вони будуть об’єднанні ще єдиним кубком "Aeroring".

Черкаси – єдине місто, яке прийме таку кількість етапів з однієї дисципліни. 

Выдкриття выдубдеться у суботу, 24 лютого, на Соборній площі о 14:00. Після цього учасники проїдуть коротеньку слаломну дистанцію і відразу прямуватимуть на іншу змагальну ділянку в аеропорт.
У неділю, 25 лютого, перегони проходитимуть тільки в аеропорту з 10:30.

У суботу та неділю у Черкаському академічному театрі ляльок відбудеться вистава "Бабуся і Ведмідь" (лялькова опера-мікс). Початок: 10.30 та 12.00.

Усе було в однієї веселої Бабусі – і песик, і каченята і маленька хатка у селі, і, навіть – горщик із запашним медом… Та не було в старенької свого ведмедя…  От, одного разу пішла Бабуся до лісу пасти каченят, та й заснула… 

Деталі: за тел.: (0472) 45-93-83

Ціна - 30 грн.

25 лютого 

У неділю в обласному краєзнавчому музеї організовують тематичне заняття "Квіти - народні символи та обереги українців". Початок о 13.00. На вас чекає: екскурсія в експозицїю відділу природи, квіткова вікторина, розмальовки та гра - "Збери свій вночок". Заняття розраховане на дітей молодшого та середнього шкльного віку.

Наші пращури обожнювали кожне стебельце. За віруваннями, обрядові традиції, пов’язані з рослинним світом, мали забезпечити здоров’я, добробут сім’ї, плодючість землі та щастя. Вагомими символами в Україні стали калина, верба, барвінок, волошки, вишня, євшан-зілля, жито, мак, тополя, яблуня, мальва, конвалія, рута-м’ята, лобода та інші рослини.
Вінок символ життя, долі, життєвої сили. Це оберіг, який здавна захищав наших предків від нещасть. Плели вінок з живих квітів. Вважалось, що в них є чаклунська сила, здатна захистити від будь-якого лиха.

Вартість: дорослі - 30 грн, діти - 20 грн.

Також у неділю містян і не тільки запрошують на інтерактивну екскурсію з музикою "Вулицями старих Черкас".

Екскурсія проводиться в залах Черкаського обласного краєзнавчого музею.

Автор та ведучий: завідувач відділу історії краю 14 поч.- 20 століття Сергій Ганницький.

Екскурсія розповідає про визначні та цікаві місця Черкас 19 поч. – 20 століття. Під час дійства буде звучати жива музика. Кілька творів буде виконано на фортепіано початку 20 століття.

Ціна: для дорослих – 30 грн, для студентів та пенсіонерів – 20 грн, для дітей – 10 грн. 

Тривалість: з 14.00 до 15.30.

Матеріал підготовлено за інформацією прес-клубу, преc-служб Черкаського обласного краєзнавчого музею, Черкаcького художнього музею, Черкаського Палацу молоді, а також сайту in.ck.ua.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#вихідні #відпочинок Реклама

Останні новини

15 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
15:33
За стан оглядового майданчика на черкаській дамбі ніхто не відповідальний
13:33
У Черкасах ветеранів запрошують долучатися до тренувань зі стрільби з лука просто неба
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки
11:31
Мав відстрочку, але опинився за 140 км від дому: на Черкащині перевірять дії працівників ТЦК
10:48
На Черкащині власники домашніх електростанцій можуть перейти на електронний документообіг
10:38
У Смілі розгорнули два штаби для допомоги мешканцям пошкодженого будинку
09:33
Після атаки БпЛА у Смілі загорілася 9-поверхівка: працювали 47 рятувальників
09:03
Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку в Смілі: п'ятеро людей постраждали (ФОТО)