Черкащани не можуть знайти вакцину від сказу навіть у аптеках
Реклама
Остання централізована поставка вакцини тут була наприкінці минулого року. Заявку на цей рік покрили частково, кажуть медики. І на цей час її вже використали.
Рана на руці Миколи – сліди укусу лисиці. Чоловік живе в селі і ці тварини – часті гості на його подвір’ї. Свою кривдницю чоловік встиг відзняти на мобільний телефон. Тепер йому обов’язково потрібно отримати курс щеплень проти сказу, але вакцини днем з вогнем у місті не знайти, інформують Факти.ICTV.
Микола Зезуль, постраждалий, житель села Руська Поляна: Врачі нам сказали, потрібна вакцина, звернулися ми в лікувальні заклади, на аптечну базу з’їздили, виявляється, що такої вакцини в Черкасах немає. Будемо шукати в Києві, будемо шукати далі.
У наступній перев’язочній ще одна жертва укусу. На відпочинку чоловік випадково потурбував єнотовидного собаку. Дмитро Шестопалов – щасливчик. Це йому дісталася остання в місті доза вакцини.
Дмитро Шестопалов, постраждалий, житель Черкас: Это было неприятным сюрпризом, так как я рассчитывал найти эту вакцину в медицинском учреждении. Вакцину точную цену не помню, но больше ста двадцати гривен это обошлось.
“Наш холодильник з медикаментами. Ми давно вже нічого не отримуємо. Він пустий. Холодильник для вакцин у травмпункті давно пустує. Сьогодні поставили сюди шість ампул, куплені Дмитром”,розповідають у медпункті.
Остання централізована поставка вакцини тут була наприкінці минулого року. Заявку на цей рік покрили частково, кажуть медики. І на цей час її вже використали. Покусаних бродячими тваринами і кліщами не бракує. Пацієнти спочатку змушені були купувати вакцину проти небезпечних хвороб в аптеках за власні гроші. Тепер шукають по всій країні і за кордоном.
Віталій Григор’єв, лікар ортопед-травматолог, завідуючий травматологічним пунктом: У лікарні увесь запас виколотий, нових надходжень поки немає. Ми робили запити, ставили до відома адміністрацію, але з різних причин вакцини в нас немає. І немає вакцини проти правця, одного з небезпечних захворювань, яке може загрожувати летальним наслідком. Немає давно. З 2014 року.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter