Черкаським крадіям треба п'ять хвилин, щоб зламати двері квартир чи машин
Реклама
Зламаний замок у квартирі чи машині, закриті по необережності у кімнаті або на балконі діти, люди похилого віку, тварини. Чого тільки у Черкасах не траплялося! Такі випадки додають адреналіну в життя і сивого волосся у голову.
Для головних героїв цих екстремальних пригод завжди непередбачувано та невчасно. Комусь вдається виходити із ситуації власними силами, а комусь без спеціалістів не обійтися. Черкащани розповіли сайту vikka.ua, як ставали заручниками замків.
"Я здаю квартиру в оренду приятелю нашої сім’ї. Якось мені зателефонували сусіди знизу – сказали, що в них зі стелі тече вода. Приїхала на квартиру, а мій ключ до замка не підходить. Квартирант слухавку не брав. Потім через спільних знайомих з’ясувалося, що він поїхав відпочивати – плавати на байдарках, а замок в моїй квартирі поміняв, бо загубив ключі чи щось таке", – розповідає черкащанка Яна.
Спочатку жінка викликала комунальників, але вони сказали, що єдиний спосіб потрапити у квартиру – виламати двері. "Сусіди порекомендували звернутися до "медвежатника у законі". Приїхав дуже ввічливий хлопець, колишній рятувальник. Десь за 40 хвилин я вже була в квартирі. З часом наш квартирант компенсував всі фінансові витрати, але нервове напруження при згадуванні того дня я відчуваю досі", – зізнається черкащанка.
Із замками Яні не щастить вже давно. Колись із нею сталася типова для багатьох мам історія. "Вийшла вивісити білизну на балкон і мій дворічний син, граючись, закрив мене там. Ручка на пластикових дверях була одностороння. Я десь з хвилин 20 умовляла дитину відкрити мене. Вже хотіла гукати з балкону, щоб хтось зателефонував чоловікові на роботу, але все обійшлося. Малий мене "визволив", – згадує черкащанка, як стала заручницею пустощів свого маленького сина.
Такі історії з дітьми не рідкість. "Колись влітку в нашому дачному будинку на другому поверсі закрився молодший чотирирічний онук. Малюк пішов у вбиральню і по необережності замкнувся, не зміг сам відчинити замок, почав плакати. Ми півгодини його умовляли власноруч відімкнутися, але марно. У всіх був стрес, бо розібрати замок із зовнішньої сторони ми не могли", - згадує жахливу історію зі свого життя черкащанка Любов Миколаївна.
Тоді на допомогу сім’ї прийшов старший онук, який по робочим укріпленням, що залишилися біля будинку після ремонту, заліз у кімнату другого поверху через вікно.
Класична історія з ключами, закритими в авто, квитками на поїзд та часом, якого обмаль, сталася з черкащанином Сергієм. "Привіз друзів на залізничний вокзал і випадково закрив ключі у машині. Там же залишились і валізи", – розповів хлопець. На щастя, він вчасно зорієнтувався, визвав таксі із водієм-лихачем та привіз із дому запасні ключі. "Гадаю, ту поїздку мої друзі запам’ятали надовго", – ділиться черкащанин.
Диспетчер міжрегіональної сервісної служби по аварійному відкриттю замків Олексій Ткаченко пригадує, що в Черкасах рятувальників з їх контори викликали з різних причин. "Старі люди випадково закривалися на балконі, ламалися замки у квартирах та автівках. Маленька дитина випадково закривала замки у машині, поки мама вийшла в магазин. Були випадки, коли з автівок визволяли зачинених собак", – розповідає диспетчер.
Олексій Ткаченко каже, що за наявності спеціальних відмичок та навичок спеціаліст може відімкнути авто за 15 секунд. "Відкривається швидко, наче ключем. Тільки з японськими автомобілями треба повозитися трохи більше – приблизно хвилину", – зазначив фахівець.
До речі, він підкреслив, що в такий же метод діють не тільки "легальні ведмежатники", а й злодії. Вони швидко відмикають автівки, а сигналізацію вимикають за секунди.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter