Черкаський екстрасенс розповів, що приховують головні будівлі міста
Реклама
Черкаський екстрасенс Дмитро Дикий визначив енергетику головних міських будівель.
Про це інформує "Вікка".
Виявилося, що розташування, вигляд, положення відносно іншого міського простору визначає, що пануватиме в установі, яка там функціонує. Буде там розвиток, ефективна співпраця та злагода чи навпаки – сварки та занепад.
Театр-погорілець
"У драмтеатрі згорів та обвалився дах. Це голова будівлі, тож і причини пожежі слід шукати серед головних осіб Черкас. Занадто багато інтересів зіткнулося у зв’язку з цим приміщенням. Вони мали такий вплив, що, наче сильно електризовані хмари, породили блискавку. От приміщення і запалало. Причина іскри – зіткнення інтересів. Що стало фізичною причиною пожежі, не так вже і важливо. Вона б все одно виникла. Хоча за моїми відчуттями, причина була спровокована", – ділиться результатами своїх досліджень Дмитро Дикий.
За його прогнозом, ще протягом двох років будівлю не відремонтують. Що найгірше – колектив цього терміну може не витримати. "У них немає лідера. Вони не монолітна група. Не природня для них така енергія, яка б допомогла ефективно відстоювати свої інтереси. Якщо актори почнуть шукати кращої долі в інших місцях, то театр втратить свого мешканця і шанси на відродження просто почнуть танути", – пояснює співрозмовник сайту.
Він запевняє, що наразі у театру появився покровитель, але багато хто не хоче втілення його задумів.
Колишній готель "Черкаси"
Далі за планами нашого маршруту приміщення Черкаської облради та Черкаської міськради, але Дмитро звертає увагу на ще дві забудови.
"Приміщення колишнього готелю "Черкаси" (наразі "Оптіма Черкаси") наче застрягло між двох епох: минулим та сучасним. Фасад розташований так, що не дає проходити енергії. Він дає стабільність та стійкість, але каже про малу активність. Біля забудови не вистачає молодих дерев, переважно хвойних. Вони б згашали активну соціальну енергію, що випромінюється від дороги з насиченим трафіком", – пояснює екстрасенс.
Він звертає увагу на дах готелю зі старим залізом. "Такий матеріал блокує енергію з космосу. Для даху в такому місці краще використовувати або натуральні природні матеріали, або гранульовану черепицю. У такому місці був би сенс зробити мансарду для відпочинку з виглядом на центр міста. Місце, де люди отримують задоволення, завжди притягує інших. Для приміщень такого плану підходять дахи у китайському стилі з широкими вигнутими схилами", – каже Дмитро Дикий.
Головпоштамт
Готель дивиться фасадом на обличчя черкаського Головпоштамту. Від цієї забудови екстрасенс відчуває зовсім іншу енергетику та зазначає, що будівля розташована та оздоблена більш сприятливо, ніж попередня і набагато краще, ніж приміщення міськради. Хоча й стоїть через дорогу від нього.
"Перше, що треба відзначити, – вхід. Він направлений на південь. Це сприятливий напрям для входження енергії. До того ж рух транспорту направлений наче всередину будівлі. Другий позитивний момент – стіна фасаду Головпоштамту вироблена зі скла, що є одним з найкращих матеріалів для приміщення. За входом одразу розташований великий хол. Завдяки цьому енергія входить у приміщення та затримується там", – пояснює фахівець.
Він зазначає, що за багатьма системами облаштування простору західна сторона приміщення має бути найбільш міцною. Людям краще розміщувати свої робочі місця спиною до західної стіни. Вона буде їх захищати.
"І знов-таки, у будівлі Головпоштамту все вірно зроблено. Західна сторона не тільки монолітна, а й захищена деревами, насадженими навколо споруди. Дерева доходять до 3-4-го поверху та поглинають енергію авторуху", – зазначає екстрасенс та підкреслює, що працювати в такому приміщенні людям приємно.
Черкаська ОДА
Архітектор, який створив проект Черкаської обласної державної адміністрації, інтуїтивно або ж спираючись на відповідні знання, зробив дуже позитивний внесок у розбудову області. Наближаючись до будівлі, Дмитро Дикий невпинно перелічує переваги її архітектури та розташування.
"Приміщення оточене клумбами та фонтанами з усіх боків. Це природне джерело енергії. Центральний вхід – посередині. Над дверима – арочні перекриття. Це набагато краще, ніж прямокутні. Дах у формі трапеції. Є симетрія. Все це сприяє тому, що енергія там плавно, рівномірно рухається. В той же час є багато елементів, що несуть стабільність та підтримують статус установи", – пояснює черкаський екстрасенс. Серед останніх він перелічує колони, які ми зустрічаємо не тільки на фасаді будівлі, а й усередині.
У холі екстрасенс звертає увагу на високу стелю, широкі коридори, масивні двері кабінетів, симетричні просторі сходи, портрет Богдана Хмельницького, українські традиційні елементи декору, освітлення, охайність. Все це також підкріплює статус установи. Всі речі, на переконання фахівця, відіграють свою роль. Навіть килими в коридорах. "Це енергія гостинності. Завдяки цьому люди, які сюди приходять, комфортніше себе почувають", – говорить експерт.
Тильний бік приміщення Черкаської ОДА він виділяє окремо. "Це геніальний крок – зробити цю частину будівлі випуклої форми. Завдяки цьому тут затримується енергія. І знову ж таки три входи, як і з фронтальної сторони", – каже Дмитро Дикий.
Цифру три він відмічає невипадково. Пояснює: саме з такої кількості починається колектив, три точки визначають площину, на трьох ніжках вже може стояти стілець та стіл. До речі, і кабінет голови Черкаської обласної адміністрації розташований на третьому поверсі під номером 332.
Поки Дмитро Дикий вивчає простір біля кабінету можновладця, помічники голови Черкаської обласної державної адміністрації влаштовують нам незаплановану зустріч із головою адміністрації Юрієм Ткаченком. Керманич області запрошує у кабінет, цікавиться спостереженнями екстрасенса. Мова заходить про театр.
"Дійсно плануємо відбудовувати протягом двох років. У цьому році отримати фінансування нереально. Будемо намагатися утримати колектив, залучати нових людей. Є питання і до директора", – зазначає він.
Юрій Ткаченко уважно слухає про енергетичні особливості будівлі ОДА. При цьому зізнається, що свій власний кабінет не любить і за центральним столом не сидить. Дмитро Дикий пояснює це невдалим розташуванням столу. Також радить перемістити масивний годинник, що висить над входом.
Черкаська мерія
Далі на черзі – будівля міської ради. "І щодо напряму транспорту, і щодо простору навколо не дуже вдале розташування. Вхід у приміщення розташований не симетрично. Правий і лівий бік будівлі, наче живуть окремим життям. З одногу боку – насичений трафік, з іншого – фонтан, оточення дерев", – пояснює Дмитро Дикий та наголошує на малій кількості символів влади на будівлі. Це означає, що вплив установи на місто не такий вже й великий.
Дерева зі старим гіллям заважають розвитку установи
На його думку, кабінет міського голови, що розташований на другому поверсі, має енергетично невдале місце. "Міський голова має відчувати себе у приміщенні міськради як капітан корабля, що оглядає все зверху", – каже екстрасенс.
Біля дверей залу засідань Дмитро Дикий проводить деякий час, прислухається до відчуттів. "Незрозуміло, чому тут трибуна дивиться у вікна, а не на людей. У цьому місці усі рівні, навіть занадто. Як на базарі. Тому рішення важко приймаються. А коли і приймаються, то не ясно, хто має їх виконувати, а хто все контролювати", – каже він.
Поверхами вище екстрасенс зазначає, що ці простори існують окремо від іншої частини будівлі. Він натрапляє на предмети, які, на його переконання, взагалі не мають бути розташовані у міськраді. Серед них – тенісний стіл та тренажер на четвертому поверсі, старі меблі в коридорах, непотріб. "Недобре, коли такі речі розташовані над головою", – пояснює Дмитро Дикий.
Чи прислухаються керівники знакових для міста установ до порад екстрасенса, невідомо. Приємно знати, що у складних проблем можуть бути прості рішення. Як максимум, слідування порадам Дмитра Дикого дійсно допоможе змінити життя у місті на краще. Щонайменше – деякі об`єкти отримають більш охайний вигляд.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter