Черкаський вуличний музикант: "Підходили люди і казали, що зроблять зіркою"
Реклама
Два роки тому Роман Феоктістов вперше спробував виступити під торговим центром у середмісті Черкас. Те, що розпочиналося як певна перевірка своїх можливостей, одразу переросло у постійні музичні експерименти, а вулиця стала невід'ємною частиною творчого життя хлопця.
Про це інформує сайт vikka.ua
"Робив експеримент: коли чохол не кладу, то люди підходять і питають, куди гроші класти. Різні випадки траплялися, бувало і по сто гривень кидали. Якось компанія за дві пісні залишила триста гривень. У Львові кидали євро. Проте я граю на вулиці аж ніяк не за гроші", – розповідає Роман.
До Черкас хлопець приїхав з Мелітополя, коли чотири роки тому вступив до місцевого вишу. Вдома закінчив музичну школу, а тут, вже будучи студентом, почав писати пісні. Розповідає: найцікавіше почалося саме тоді, коли вийшов на вулицю. З того часу Роман практично не грає вдома, а одразу виходить на вулиці, де і виконує пісні без будь-яких репетицій.
"Ловлю кайф від того, що люди зупиняються послухати мене. Для мене це своєрідний релакс після важкого дня. Спочатку виходив кілька разів на місяць, а влітку виступав навіть щодня, коли звикли голосові зв’язки до таких навантажень. Співати можу до трьох годин – це тривалість повноцінного концерту", – зазначає музикант.
Хлопець спочатку грав у Черкасах біля торгового центру, а згодом з гітарою вирішив поїздити по Україні.
"Взяв гітару і поїхав до Харкова. Один день там грав. Наступного дня був уже в Одесі. На гроші від співів вирішив шиконути і відправився до Львова. Вже там грав днів вісім", – пригадує Роман.
Саме у Львові хлопець поставив власні рекорди із найдовших виступів – у цьому туристичному місті, здається, ніхто не спить.
"Після опівночі вже збираюся іти спати, а люди тільки виходять гуляти. Підходить великий натовп, і я вже не можу піти, бо мене просять грати знову і знову. Згодом підходить вже поліція і просить покинути площу. Ну я пропоную: давайте на Високий замок. І ми всі, компанія людей, яких я вперше бачу, перебазовуємося туди і продовжуємо там концерт до ранку", – пригадує хлопець.
За час, що Роман виступає на вулиці, йому надходили різні пропозиції, зокрема і допомогти зізнатися у коханні.
"Буває що проходить пара, і хлопець просить щось заспівати дівчині, або ж чоловік говорить по телефону з дівчиною, побачив мене і просить щось заспівати. Був навіть випадок, коли "ромео" просив поїхати з ним на таксі серед ночі, аби заспівати пісню під вікном у дівчини", – розповідає музикант.
"Були випадки, коли підходили люди і казали: "залиш свій номер телефону, я зроблю тебе зіркою". До цього я, звісно, не дуже серйозно ставився. В результаті лише деякі передзвонювали і щось незрозуміле пропонували. Я за славою не гонюсь. Всьому свій час", – зауважує Роман.
Про те, що хлопець виступає на вулиці, лише нещодавно дізналися колеги. Роман працює програмістом і спростовує стереотипи щодо представників його професії, яких часто вважають інтровертними та закритими.
"Мою нову пісню виклали у місцевому пабліку і на наступний день про це дізнався увесь мій офіс, а це близько 60 осіб. Так по ланцюжку керівництво нашої філії скинуло відео в головний офіс компанії в Білорусь. Тоді вже навіть звідти мене вітали", – розповідає музикант.
Програмування Роман поки що вдало поєднує з музикою та записує власні пісні. Їх, до речі, вже брали в ротацію українські радіостанції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter