Філософія протянутої руки: в черкаській поліції створено антиконфліктні команди
Реклама
Поліція стає ближча до людей. Про це заявило керівництво Головного управління Національної поліції в Черкаській області, запустивши пілотний проект роботи «поліції діалогу» або антиконфліктних команд.
Про це інформує "Антена".
Групи комунікації покликані вдосконалювати організацію забезпечення публічної безпеки та громадського порядку під час проведення масових заходів шляхом переговорів з організаторами та безпосередніми учасниками акцій і миттєвого реагування на протистояння, які виникатимуть.
За словами поліцейських, робота подібних комунікативних команд – це успішний досвід багатьох країн Європи та світу. Нещодавно члени новостворених черкаських антиконфліктних команд успішно завершили тренінг, де свої уміння та навички передавали колеги з Чеської республіки.
Поліцейські наголосили на тому, що після реформи органів внутрішніх справ, поліція намагається повернути довіру населення до правоохоронців. Цієї мети вони хочуть досягти за допомогою більш тісного контакту з громадянами, на основі діалогу та відкритості силових структур.
Відтепер на всіх масових заходах, де буде загроза конфліктної ситуації, серед населення будуть працювати «поліцейські дипломати», вони матимуть характерні розпізнавальні знаки, тож їх одразу можна буде побачити у натовпі.
Правоохоронці запевнили, що співробітники «поліції діалогу» не матимуть ані зброї, ані інших засобів індивідуального захисту, що, на їхню думку, має одразу позитивно вплинути на контакт з людьми.
Ідентичні групи комунікації вже створені у Рівненській, Дніпропетровській, Одеській, Хмельницькій, Київській та Полтавській областях. З часом антиконфліктні команди будуть організовані і в решті підрозділах Головного управління Національної поліції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter