Реклама
На дамбі поблизу Черкас патрульні допомогли водійці з несправним автомобілем
Під час патрулювання автодороги Н-16 Золотоноша — Черкаси — Сміла — Умань поліцейські помітили автомобіль Hyundai, у якого під час руху спустило колесо.
Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Черкаської області.
Інцидент стався на дамбі. Ніхто не постраждав.
Патрульні зупинилися, щоб допомогти водійці. Правоохоронці замінили пошкоджене колесо, а також допомогли завести автомобіль, оскільки акумулятор транспортного засобу розрядився.
Після цього жінка змогла продовжити поїздку та подякувала поліцейським за допомогу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



