"Нічого не змінилося. Вода тече", - черкасець вже рік бореться із "озером" у власній квартирі
Реклама
Олексій Крючков проживає у багатоповерхівці на вулиці Максима Залізняка 34/5 (раніше Громова) і кожна злива – це ріки, що стікають по стінах його оселі.
Про це повідомляє Прочерк.
Чоловік неодноразово звертався до Служби управління будинків, начальника дільниці та майстра дільниці, проте безрезультатно.
– У червні 2015 року я прокинувся і побачив, що паспорт, гроші, фотоапарат, - усе в воді. І це ми лише поремонтували квартиру. Планували якраз клеїти шпалери… Вийшов у під’їзд, а там така ж ситуація. Кругом вода. Я, звісно ж, написав заяви на начальника Служби управління будинків, на начальника нашої дільниці, на майстра дільниці, – зазначив Олексій.
До листів він додавав фото докази. У листах просив «прийняти міри по вирішенню питання з протікання покрівлі та потенційного обвалу фасадної плитки над входом у під’їзд». Також він просив «організувати комісію для огляду помешкання та подальшого вирішення питання в короткострокові терміни». На думку скаржника, якби були виконані планові роботи з покриття покрівлі та стиків, не відбулося б затоплення фасадної стіни, відкосів і стін.
За клопотанням Олексія вже цьогоріч у СУБі нарешті видали йому лист-відповідь, де, разом з тим, були переплутані номера вхідних листів. Та й сама відповідь була не досить змістовною.
– КП «Соснівська СУБ» повідомило, що торік у липні був виконаний поточний ремонт покрівлі над моєю квартирою в обсязі 20 метрів квадратних. Стосовно фасадної плитки, стосовно квартири і акту обстеження не відповіли нічого… Вже цьогоріч після дощів я змушений був знову бити тривогу. Я звернувся до депутата Олександра Згіблова. Представники СУБу ніяких актів не склали, сказали лише, що передадуть проблематику керівнику. Та віз і нині там. Нічого не змінилося. Вода тече… На сьогодні вже утворився на стіні грибок… Я знову подавав заяви, та безрезультатно. А в цей час моя родина змушена купувати будівельні матеріали, щоб ліквідовувати пошкодження у квартирі… – бідкається черкащанин.
У свою чергу, юрист Людмила Бордунос радить жителям будинку не втрачати надії і стукати в усі двері:
– Найперше мала б бути заява колективна чи від когось з громадян в СУБ щодо проблеми. Така заява, як я розумію, була. Проте відповідь, яку черкащанин отримав аж наступного року, звісно ж, забарилася. В заяві він мав повідомити про проблему в будинку і просити керівництво СУБу вказати дату обстеження будинку і результат. Якщо за місяць не надходить відповіді, то черкащанин має право звертатися до відповідного департаменту в міськраду зі скаргою про неналежне виконання СУБом своїх обов’язків. Також він має додати до заяви інформацію про завдані йому збитки від підтоплення квартири. Звісно, капітальний ремонт у нас робиться за бюджетні кошти, розпорядником яких є департамент житлово-комунального господарства. Лише в СУБі спершу мають визначити, чи будинок потребує поточного, чи капітального ремонту. Якщо поточного, має бути принаймні вказаний конкретний термін виконання робіт.
До речі, в сюжеті телеканалу «Рось» директор КП «Соснівський СУБ» Роман Моторний зазначив, що грошей на капітальний ремонт будинку СУБ не має.
– Ви ж розумієте, скільки років нашим будинкам. Всім вже вийшов термін за 30 років і у всіх будинках треба робити капітальний ремонт, який робиться за рахунок міських коштів, а не коштів нашого підприємства, - зазначив Моторний.
Тож згадану багатоповерхівку також внесли до списку будинків, що потребують ремонту.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter