Підозрюваному в організації вбивства черкаського журналіста призначили домашній арешт
Реклама
Суд змінив запобіжний захід для Вадима Мельника.
Про це повідомляє "Інфоміст".
У стінах Апеляційного суду Черкаської області сьогодні відбувся розгляд скарги щодо зміни міри запобіжного заходу для підозрюваного в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка.
Мова йде про Вадима Мельника, який довгий час перебував у розшуку і був затриманий у столиці 16 травня цього року.
17 травня Придніпровський райсуд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
На сьогоднішньому засіданні адвокат Мельника Гончар заявив суду про “необґрунтованість підозри його підзахисному і відсутності конкретики у клопотанні про взяття під варту”.
За словами Гончара, Мельник не переховувався від слідства:
“Ми бачили формальний розшук, було відомо, де його можна знайти. Говорити, що він переховувався, неправильно”.
Гончар додав, що суд мав визначити заставу “при дуже натягнутому оголошенні про підозру” та попросив розглянути можливість обрання міри запобіжного заходу не пов’язаного із утриманням під вартою.
Сам Мельник заявив, що в час, коли знаходився у розшуку, нібито прожив на дачі у Бориспільському районі і не розуміє, що взагалі відбувається в суді.
Прокурор Греков у свою чергу попросив суд залишити рішення першої інстанції в силі, а скаргу захисту відхилити.
Прокурор заявив “про обґрунтованість підозри в організації вбивства журналіста Сергієнка та організації підпалу в Тальнівському районі.
Також прокурор додав, що будинок, який Мельник називає дачею, не зареєстрований. А щодо впливу на інших осіб, який вказаний в аргументації обрання запобіжного заходу, то прокурор нагадав, що два фігуранти кримінального провадження досі розшукуються.
Сторона обвинувачення наполягає на тому, що в разі обрання більш м’якого запобіжного заходу, Мельник може вчинити інші правопорушення або втекти.
Апеляційний суд задовольнив скаргу захисту частково, ухваливши міру запобіжного заходу для Мельника у вигляді домашнього арешту із 22 години вечора до 6 години ранку із електронним браслетом.
Вердикт суду присутні зустріли вигуками “Ганьба!”. На цю хвилину залу засідань заблокували активісти.
Фото: Денис Козловський
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter