Реклама
Сильний вітер наробив лиха на Черкащині
На Черкащині рятувальники шість разів виїжджали на ліквідацію наслідків негоди через сильні пориви вітру.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Черкаській області.
У Черкасах дерево впало на кисневий генератор на території лікарні. Також у Каневі через падіння дерева на проїжджу частину дороги було частково перекрито рух транспорту.
До ліквідації наслідків несприятливих погодних умов залучали рятувальників, місцеві пожежні команди, комунальні служби та працівників лісництва.
Загалом служби 15 разів виїжджали для розчищення автошляхів та усунення наслідків падіння дерев.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



