Реклама
Скандальні черкаські борди демонтували (ФОТО)
Самовільно встановлені на вулиці Гагаріна рекламні конструкції прибрали.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник управління інспектування у Черкаській міській раді Олександр Давиденко.
ЧИТАЙТЕ: У Черкасах незаконно встановили нові рекламні борди (ФОТО)
"Доповідаю. Скандальний щит на Гагаріна біля будинку №35 сьогодні було демонтовано", – написав він і підтвердив свої слова світлиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



