Скільки Черкасам коштуватиме перейменування вулиць?
Реклама
Зміна назв вулиць та провулків як для їх жителів, так і для розміщених на них підприємств не тягне за собою жодних фінансових видатків. Про це на прес-конференції повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич, інформує прес-служба Черкаської міськради.
За його словами, спеціально звертатися до реєстраційної служби за тим, аби змінити прописку чи юридичну адресу, не потрібно. Зробити це можна тоді, коли виникне така потреба. До всього ж – абсолютно безкоштовно.
– Ми це все проходити три роки тому, коли перейменували вулицю Енгельса на В’ячеслава Чорновола. Досі я не чув жодного нарікання з боку містян на те, що в когось виникли ті чи інші проблеми через зміну назви цієї вулиці, – зауважив Сергій Олегович та висловив сподівання, що впродовж кількох наступних тижнів проект рішення про перейменування вулиць, зміна назв яких обговорювалося під час громадських слухань, винесуть на розгляд виконавчого комітету й до середини вересня – відповідне рішення ухвалить депутатський корпус.
На думку міського голови, зміну назв частини вулиць потрібно проводити незалежно від вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Водночас, акцентував на доцільності повернення історичних назв вулиць та використання унікальних й автентичних для нашого міста топонімів.
– Назви вулиць – це один зі штрихів обличчя міста, – зауважив він. – Я приємно здивований, що хоч і з другої спроби, та все-таки понад трьохсот черкасців взяли участь у громадських слуханнях й обговорили пропозиції щодо перейменування вулиць.
Нагадаємо, 30 липня в міському Будинку культури ім. І.Кулика відбулися загальноміські громадські слухання щодо зміни назв вулиць. Тоді містяни погодилися на перейменування понад двадцяти черкаських вулиць та провулків. Серед них: Петровського на Героїв Майдану, Луначарського – Генерала Момота, Вербовецького – Кобзарська, Ільїна – Гайдамацька, Фрунзе – Верхня Горова, Калініна – Нижня Горова, Піонерська – Митницька, Рози Люксембург – Гуржіївська, Сєдова – Новопречистенська, Дзержинського узвіз – Білоцерківський узвіз, Островського узвіз – Старособорний узвіз, провулок Герцена – провулок Хижняківський, провулок Енгельса на Клименківський, Кірова – Святотроїцька, Ворошилова – Дахнівської Січі, Комунарів – Змагайлівська, Мініна-Пожарського – Соснівська. Клубний узвіз – Остріжний узвіз, провулок Кірова – провулок Ручай, Постишева – Праслов’янська узвіз, Котовського узвіз на Грецький узвіз. Добровольського, Толстого та Орджонікідзе поки залишилися зі старими назвами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter