Реклама
![](/img/artem.jpg)
Історію АТО можна буде подивитися в малюнках
![Історію АТО можна буде подивитися в малюнках Історію АТО можна буде подивитися в малюнках](https://zmi.ck.ua/uploaded/pic/news/1417851512-305.jpg)
У Черкаському художньому музеї відбулося відкриття виставки, присвяченої героям антитерористичної операції «Артефакт: історія АТО в речах і малюнках».
На виставці представлено понад 70 експонатів із зони АТО. Також для виставки волонтери передали понад 20 дитячих малюнків від черкаських дітей українським військовим, які перебувають на східному рубежі країни.
Виставка триватиме з 5 по 17 грудня.
![](/img/fbb.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter