Тролейбуси "Азоту", грип та дисципліна: про що говорили у міськраді
Реклама
Сьогодні у Черкаській міськраді пройшла чергова нарада.
Zmi.ck.ua виокремлює головні новини з ранкової апаратної наради, в якій взяли участь міський голова, його заступники та директори департаментів.
1. Департамент економіки та розвитку отримав доручення від міського голови – підготувати лист-звернення стосовно створення консультативної групи з питань передачі місту тролейбусів з "Азоту". Спеціалісти мають оглянути транспорт, проаналізувати його стан та визначити вартість.
2. У Черкасах хворих на грип більше серед дорослих, а ніж серед дітей. За останній тиждень в місті захворіло понад 4 тис. осіб. Епідемічний поріг перевищений на 41%. Якщо після вівторка показники залишатимуться у такій динаміці, карантин у навчальних закладах продовжать. Діти стало хворіти менше. Частіше хворіють люди від 30 до 64 років. Чи підуть у діти до школи у середу, буде відомо завтра.
3. Анатолій Бондаренко вкотре закликав працівників СУБів підготуватися до можливих проблем через погоду. Цього разу він дав доручення напрацювати графіки чергувань. Питання підняли через шквал критики щодо прибирання снігу, посипання тротуарів та «озер», що утворилися після відлиги.
4. Міський голова доручив членами топонімічної комісії підготувати повний перелік нових назв вулиць. «У першу чергу, щоб вони подобалися жителям міста, а не членам комісії», – резюмував Анатолій Бондаренко.
5. Виконання документообігу у міськраді потребує доопрацювання. Виконавська дисципліна не на найвищому рівні. Тож чиновникам проведуть навчання. Найбільше відзначилися департаменти архітектури містобудування та інспектування і департамент ЖКГ.
6. Понад 7 тисяч громадян у 2015 році звернулися до Черкаської міськради. Окрім цього 70 звернень було від нардепів, 34 від депутатів Черкаської облради та 668 – від депутатів міськради. На запити останніх 144 відповіді надіслали з порушенням термінів.
– Як мінімум потрібно покращити ситуацію з відповіддю на звернення громадян. Насамперед вони мають містити змістовний характер, а не просто відписки. Протягом 10 днів ми повинні чітко передивитися доручення, термін виконання. Якщо ситуація не покращиться, поставимо питання про дисциплінарну відповідальність, – зазначив Анатолій Бондаренко.
7. Міський голова закликав всіх керівників комунальних підприємств, поліції, податкової, громадян взяти участь у формуванні Програми соціально-економічного розвитку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter