Реклама
У Черкасах для дітей влаштували яскраве свято до початку канікул
У Черкаському міському Палаці молоді з нагоди завершення навчального року відбулося дитяче свято «Привіт, Літо!».
Про це повідомляє пресслужба департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.
Для юних черкасців організували насичену розважальну програму з іграми, конкурсами, пінною дискотекою, битвою фарбами холі та солодкими частуваннями.
Учасники заходу активно долучалися до різноманітних розваг, танцювали, смакували солодощами та яскраво відзначили початок літніх канікул.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



