Реклама
У Черкасах двох громадян Молдови змусили виїхати з України
Реклама
У Черкасах працівники Соснівського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби примусово видворили з України двох громадян Республіки Молдова віком 41 та 59 років.
Про це повідомили у пресслужбі Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини.
Як повідомили в міграційній службі, чоловіки тривалий час проживали в місті без документів, що надавали право на законне перебування в Україні. Під час перевірки було встановлено, що вони перевищили дозволений строк перебування.
Іноземців притягнули до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства та оштрафували на 3 400 гривень кожного. Також їм ухвалили рішення про примусове повернення і надали час для самостійного виїзду з країни.
Однак чоловіки не виконали вимогу та не залишили територію України у визначений строк. У зв’язку з цим міграційна служба ухвалила рішення про їх примусове видворення із забороною в’їзду до України на п’ять років.
Через те, що термін дії закордонних паспортів обох громадян Молдови закінчився, у Посольстві Республіки Молдова в Україні їм оформили посвідчення особи на повернення. Після завершення всіх необхідних процедур працівники ДМС спільно з правоохоронцями супроводили іноземців до державного кордону, через який вони залишили територію України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама



