У Черкасах живе унікальний морж-екстремал
Реклама
Дмитро Авдєєв – справжній стимул для усіх зрячих. Вже протягом 5 років чоловік, який не бачить, моржує. Кожного ранку плавець-екстремал з мікрорайону “Казбет” двома маршрутками добирається до Річкового порту, щоб здійснити черговий заплив. Не зупиняють Дмитра ні сильна злива, ні люта заметіль, ні палюче сонце, моржування для нього стало справжнім наркотиком, пише Про все.
– Колись почув від жіночки, яка саме сюди їхала, про ці заняття. Запитав у неї, чи може вона і мене привести. Так і почав займатися. Привели мене, дали жилет, спочатку був біля берега, а потім поступово почав плавати далі. Хотів ходити кожного дня, але жінка, що мене привела, не ходила так часто, тоді Олександр Толбатов запропонував зустрічати мене з маршрутки на зупинці. Їжджу щоранку з вулиці Університетська двома маршрутками. Хожу і в дощ, і в сніг. Я знаю, що тут на мене чекають, що мені завжди раді. Коли зустрічають з любов’ю, людяністю, увагою, тоді тебе тягне до цих людей. Тут у нас уже в певній мірі сім’я. Олександр Миколайович для нас тут як батько, – розповідає Дмитро Авдєєв.
За його словами, вода заряджає його позитивом та лікує.
– Ми сюди приходимо і залишаємо свій негатив у воді, а вода за ніч заряджається позитивом, структуризується і віддає нам енергію, бадьорість, позитив. Також кажуть, що вода нижче 10 градусів лікує, кожного разу даємо таку корисну встряску для організму, – ділиться враженнями моржувальник.
Відомий як винахідник славнозвісного жилету із пластикових пляшок, наповнених пінопластовою крихтою, голова правління
Черкаського Клубу Довгожителів Олександр Толбатов вважає Дмитра справжнім стимулом для усіх.
– За вікном завірюха чи дощ сильний, багато хто каже, що не пішли б купатися, але як подумаємо, що наш Дмитро вранці двома маршрутками дістається, то як ми можемо не піти. На прощання я завжди усім бажаю здоров’я, гарного дня, ентузіазму і кажу свою коронну фразу: “Аж до завтра!” – зазначає моржувальник.
Згадує, що коли вперше, Дмитро прийшов до них, був перекошений, не міг підняти ліву руку, у шийному відділі були проблеми, не міг повернути голову. А зараз на нього приємно глянути, він дуже добре працює.
– А як він на дискотеках, на злетах моржів… Він завжди намагається з нами їздити. У Севастополі, коли ми робили екстремальний заплив, він у шторм у 5 балів стрибнув у жилеті і ластах і плив з усіма 1,5 км, вже довіряє нам. Це чудо, а не людина, – розповідає Олександр Толбатов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter