Замість неробочого фонтану в Черкасах може з'явитися наукова дитяча локація
Реклама
Реклама
Фонтан біля Черкаського обласного краєзнавчого музею пропрацював лише декілька років, оскільки обласна влада не змогла утримувати таку масштабну конструкцію. Громадські активісти розробили нову архітектурну концепцію площі, яку можна реалізувати на місці неробочого фонтану.
Про це повідомляє in.ck.ua.
У рамках "Майстерні" молоді дизайнери та архітектори взяли участь у форкшопі "Нефонтан, або що робити з непрацюючим фонтаном" під ментроством "Урбан Кураторів" із Києва. Група молодих архітекторів разом із працівниками музею дійшли спільної думки: найкраща ідея – перетворити площу і фонтан у місце, де діти та батьки зможуть інтерактивно доторкнутися до історії.
На місці фонтану можуть з'явитися ігри на історичну тему: “археологічна пісочниця”, де діти розкопуватимуть "кістки" динозаврів, локації з мотузковою "павутиною", кам'яний пазл тощо. У центрі – сцена із великими різнокольоровими фігурами динозаврів. У концепції передбачено ще багато цікавого.
Ще одна мета архітекторів – візуально "полегшити" монументальну масивну будівлю музею, пофарбувавши дно фонтана у колір неба.
«Музейним працівникам дуже сподобався архітектурний проект, Вони хочуть його реалізувати й напишуть звернення до керівництва Обласної ради. Коли стартуватиме Програма стратегічного розвитку області, музей матиме шанс отримати кошти, необхідні для реалізації проекту», - розповіла активістка Дарина Подолян.
Подивитися повну презентацію проекту реконструкції площі і фонтану можна за посиланням.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter