У "Черкасиобленерго" люди вже два місяці не отримують зарплату
Реклама
Реклама
У попередній кризовий період безгрошів’я переслідувало енергетиків упродовж п’яти місяців.
Повторення ситуації для колективу є дуже болючим, керівництво побоюється енергетичного колапсу: доведені до відчаю фахівці масово звільняються, а настрої серед енергетиків такі, що вони готові до кардинальних дій.
З приводу цієї ситуації начальник відділу економічної безпеки підприємства Євгеній Лут звернувся до депутатів міської ради на сесії, яка відбулася у середу. Тим часом голова правління товариства Олег Самчук проводить перемовини з представниками Фонду держмайна та Енергоринку щодо кроків, які дозволять відмінити «щодобові відрахування», встановлені НКРЕКП через заборгованість підприємства перед ДП «Енергоринок».
- Ми входимо в зимовий період і розуміємо, що почнуться морози, налипання мокрого снігу на проводи, а у нас просто нікому буде відновлювати лінії, - говорить він. – Крім того, теплопостачання напряму залежить від електропостачання, адже подача тепла відбувається насосами, які працюють від електрики, відсутність останньої може призвести до гідроудару.
Євгеній Анатолійович наголосив, що основна проблема підприємства – заборгованість перед ним ПАТ «Азот». Вона сягає більше мільярда гривень, проте, за рахунками платити хімічний гігант не готовий.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter