У черкаській мерії відреагували на загибель 6-річного хлопчика
Реклама
У Черкаській міській раді порушили проблему великої кількості незаконних пунктів прийому металобрухту та байдужості суспільства, що призвело до трагічної загибелі хлопчика, який провалився у відкритий люк.
Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив на необхідності провести розслідування, аби винні, які допустили халатність, понесли покарання.
Директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко переконаний, що у трагедії винні не лише, ті хто викрали люк, а інші жителі міста.
"Цей випадок, на мою думку, характеризує хворобу суспільсива - це байдужість. Ми проходимо повз, не бачимо, коли люди викрадають. А коли хтось гине - покажіть нам винного. Ми всі винні. Біля місця трагедії за 4-5 метрів розташовані два кіоски. Пункти прийому металу - хто їм дає дозвіл? Цьому треба покласти край", - зазначив Сергій Овчаренко. За його словами, каналізаційні люки в місті викрадають щодня. "Цьому колодязю років 40, він радянський. Кришка там 60 см. Її треба знайти, тоді буде зрозуміло, хто викрав", - сказав директор підприємства.
Заступник начальника Черкаського відділу поліції Володимир Валовий повідомив, що за фактом події відкрито кримінальне провадження. Наразі правоохоронці встановлюють, якому підприємству належить люк. За цей рік зареєстровано 154 повідомлення щодо крадіжок кришок люків, із них щодо 15-ти порушено кримінальний провадження на 51 епізод. Оголошена підозра громадянам, які це скоїли.
"Що стосується незаконних металопунктів. У нас їх дуже багато в приватних будинках. Щоб зайти в приміщення треба ухвала суду. Кришки розбиваються і їх здають як грубу металу", - сказав Володимир Валовий.
Як повідомила директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук, приблизно сім років тому подібна ситуація вже траплялася, втім, без смертельного наслідку. Поліція тоді виявила незаконні металопункти і ситуація з викраданням кришок люків покращилася. Тому питання боротьби з пунктами прийому металу треба ставити категорично. "Цій сім'ї чим могли, тим допомогли цим з похованням. Але родині треба ще надати матеріальну допомогу", - зазначила Лілія Маліщук.
Міський голова, зі свого боку, погодився із висловленими пропозицями і наголосив також, що варто вирішити і проблему з Мостом кохання, з якого стрибають самогубці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter