Реклама
У центрі Черкас запрацював фонтан
У центрі Черкас після зимової перерви знову запустили фонтан у сквері "Юність".
Про це повідомляє пресслужба КП "Черкасиводоканал".
У комунальному підприємстві повідомили, що на цьому роботи не завершуються. Найближчим часом у Черкасах також планують запустити водограї на площі 700-річчя та біля "Дружби Народів".
Комунальники продовжують підготовку міських фонтанів до літнього сезону.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



