В одному із черкаських навчальних закладів відкрили практичний центр з професії "Маляр"*
Реклама
В ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» 15 грудня , за підтримки промислового підприємства «ЗІП», відбулося відкриття навчально-практичного центру з професії «Маляр» за технологіями торгової марки «ТРІОРА».
ПП «ЗІП» - це один із соціальних партнерів, з яким навчальний заклад має взаємовигідні зв’язки відповідно до укладеного договору про співпрацю.
У заході взяли участь керівники органів освіти області та міста, Черкаського державного технологічного університету, обласного центру зайнятості, органів профспілки працівників будівельної галузі, директори професійно-технічних навчальних закладів міст Дніпро, Одеса Черкащини.
Колектив закладу привітали Валерій Данилевський – начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Ігор Волошин – заступник директора департаменту гуманітарної політики і освіти Черкаського міськвиконкому.
Учасники заходу переглянули презентаційні ролики про навчальний заклад та промислове підприємство «ЗІП».
Директор навчального закладу Валентина Молоцило ознайомила присутніх із досягненнями колективу, поділилась планами на близьке майбутнє, а це - створення ще одного навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на виконання рішення Уряду щодо модернізації вищеозначеної професії.
Навчально-практичний центр з професії «Маляр» створено з метою забезпечення можливості учням здобувати професію за новітніми технологіями та з використанням сучасних матеріалів торгової марки «Тріора», є зразком взаємовигідних партнерських стосунків навчального закладу з виробництвом. У приміщенні центру обладнано 15 мобільних робочих місць, встановлено сучасні меблі та стелажі із зразками продукції соціальних партнерів – виробників лакофарбової продукції.
Зі словами вдячності на адресу соціального партнера звернулася керівник міжрегіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій О.Я. Фурман, висловивши переконання в тому, що лише в процесі постійної взаємодії системи освіти з зацікавленими соціальними партнерами можна виконати стратегічні завдання щодо модернізації освіти.
Від імені керівництва підприємства учасників заходу привітав інженер лакофарбового покриття Євгеній Озарчук та висловив впевненість, що саме в новоствореному центрі буде сконцентровано досвід з впровадження сучасних технологій з декорування поверхонь. На підтвердження його слів учні училища Богдан Гололоб , Богдан Піщаний , Артем Саргсян та Володимир Якубовський виконали майстер-класи з використанням матеріалів ТМ «Тріора», а сам Євгеній Озарчук продемонстрував фрагмент нанесення декору з використанням трафарету.
Директор училища подякувала Євгенію Озарчуку за сприяння у створенні центру, присутнім – за участь, та побажала звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо розвитку професійно-технічної освіти.
* - інформація розміщена на правах реклами
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter