Якщо побачили відкритий люк: куди звертатися мешканцям Черкас
Реклама
У Черкасах містян попереджують про загрозу відкритих люків та технічних колодязів, а також роз’яснюють куди можна звернутися.
Про це інформує КП "Черкасиводоканал".
Яку загрозу несе відкритий люк?
Крім того, що людина може постраждати від падіння з чималої висоти (а глибина колодязя може складати і 5-10-15 метрів, в залежності від типу комунікацій), існує також ризик наштовхнутися при падінні на вентилі, труби, шматки арматури, отримати опіки від кип’ятку, надихатися отруйних газів тощо.
Як убезпечитись і куди звертатись?
По-перше, слід бути уважним завжди і скрізь. І під час руху на авто, і гуляючи містом пішки.
Друге, обов’язково слід донести інформацію про загрозу відкритих комунікацій до дітей. А під час прогулянки, особливо незнайомими місцями, тримати малечу за руку.
По-третє. Не наступати на люки, навіть якщо вони закриті (вони можуть бути напівзакриті або вже із чималими невидимими оку тріщинками (не забувайте і про той факт, що деякі недобросовісні сучасні забудовники використовують далеко не найкращої якості люки і ті тріщать і руйнуються чи не одразу після встановлення)). Тож, запам’ятайте: ніколи не наступайте на люк.
По-четверте, якщо Ви зафіксували відкритий люк, технічний колодязь, побачили руйнування мережі, аварійну ситуацію – зателефонуйте, будь ласка, до оперативної служби Черкаської міської ради за телефоном "1505" (цілодобово), до диспетчерської служби водоканалу за телефоном (0472) 37-35-33 (цілодобово) або до інших комунальних служб, якщо Ви ідентифікували, хто саме з них обслуговує цей люк чи колодязь.
Відкритий люк можна також позначити аварійним знаком, великою гілкою, щоб перехожі і водії могли завчасно бачити його на дорозі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter