Біля Черкаської ОДА АТОвці та фермери вимагають виділити землю (ФОТО)
Реклама
До Черкаської облдержадміністрації з’їхалися АТОвці та фермери з різних районів області. Живуть протестувальники в наметах, які розгорнули перед будівлею ОДА. Серед учасників акції, є група людей, які забезпечують на площі порядок.
Вони вимагають звільнення начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Ольги Залоги, яка, як стверджують протестувальники, повністю заблокувала виділення землі АТОвцям та фермерам.
"Дійшло до того, що АТОвцям і фермерам під будь-яким приводом землю не дають. АТОвці по 3-5 разів заповнюють документи і все одно отримують відмову. Скільки можна це терпіти. Ми стоятимемо тут, поки Залога не буде звільнена. Сьогодні другий день протесту, люди ще з’їжаються”, - говорить голова благодійного фонду "Воїни АТО Черкащини" Олександр Лисенко.
За його словами, до Черкаської Ода приїхали з з Кам’янки, Умані, Маньківши, Чорнобаївського району та інших. Кожен має право виступити, розповісти, що знає та про що чув.
"У нас є багато побратимів-АТОвців, які не отримали земельних ділянок, надані державою. Відмова – будь-яка, аби лише відмовити. Саме при Залозі призупинена повністю видача, але проходять аукціони і хто-зна кому вона виділяється. З’являються люди, які взагалі не причетні до війни, є такі, які навіть не знають де та Черкащина", - зазначає голова громадської організації "Народна самооборона" Анатолій Гичка.
За його словами, протестувальники мають три основні вимоги:
1. Щоб Держгеокадрастр області запрацював у законному руслі.
2. Відстороння Ольги Звалоги від посади.
3. Допомога фермерам.
"Я був ініціатором створення цього наметового майданчика, але фермери приєдналися з доказовою базою їхніх проблем. Ми розуміємо, що фермера наші, що роками обробляли ділянки, коли закінчується у них термін, землю вже назад їм не повертають. Немає жодного керівника Держгеокадастру, якиго б не взяли на хабарі з доказами злочину. Жоден хабарник цей не сидіть. Зареєстрував акцію на 10 днів, але стоятимемо далі, якщо не буде рішення. Ніхто не хоче чужого, дайте одне – можливість людям отримати землю. Це люди, які захищали й захищають кордони країни. Адміністрація працює, дитсадки працюють, магазини теж. Ми тут війни не бачимо, наче її немає. Усе це завдяки хлопцям, які стоять на передовій", - каже Анатолій Гичка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter