Черкаським лікарям вручили ключі від нових помешкань
Реклама
На Черкащині відкрили багатоквартирний будинок для молодих лікарів Маньківської районної лікарні.
Сьогодні у Маньківці презентували результат інвестиційного проекту "Реконструкція приміщення колишнього гуртожитку під багатоквартирний будинок для молодих лікарів», який реалізовано за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
"У нас працює понад 60 лікарів. З них 29 – пенсійного віку. Виникла необхідність залучати до роботи молодих спеціалістів. За останні 4 роки ми здаємо вже другий житловий будинок», - зазначив головний лікар лікарні Юрій Кулик.
За його словами, приміщення було побудоване у 1967 році як протитуберкульозний диспансер. Згодом захворюваність на туберкульоз зменшилася і через 10 років потреба у диспансері зникла. Натомість тут облаштували інфекційне відділення. Потому зробил ремонт і гуртожиток для молодих спеціалістів. Але останні 15 років прміщення не використовувалося. Реконструкцію розпочали у 2011 році. Роботи виконувалися за кошти районного бюджету. З ДФРР потому виділили ще понад 600 тис. грн. Ще 300 тис. виділили сільські ради. Це дало змогу у минулому році активно продовжити роботи.
У будинку проживатимуть сім'ї Руслана Гніденка з Луганщини, який працює сімейним лікарем. У молодого чоловіка у 2015 році народився син. Також житло отримала Марина Нікітченко з Маньківщини. Дівчина працюватиме дільничним педіатром.Ключі від квартири отримав і лікар-уролог Денис Островушко разом з дружиною.
Голова ОДА та головний лікар урочисто перерізали стрічку та вручили лікарям ключі і сертифікат.
«На цьому ми не завершуємо. Цього року підготували проектно-кошторисну документацію на проект по теплогенерації головного корпусу нашої районної лікарні з облаштуванням шатрового даху», - повідомив голова Манківської РДА Ігор Віштак.
Новосели і усі присутні пішли на оглядини помешкання. У п'ятиквартирний будинок заселились поки лише три сім'ї.
«Ми завершили будівництво, яке розпочалося у 2011 році. Турбота про категорію соціальних працівників, лікарів має стати прикладом для інших районів та міст. Нашим пріоритетом є залучення у село молодих кадрів. Для цього потрібно базу для навчання. Зараз на Черкащині буде філію Луганського медичного університету. Обласна рада вже передала гуртожиток їм в оренду. Наступний етап залучення коштів з бюджетів на створення умов для життя лікарів. Сьогодні ми це побачили на Маньківщині, подібний проект розпочався на Золотоніщині», - резюмував голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter